יואל יפרח דירת 4 חדרים

מרתק לראות כיצד הפרויקט החדש של יואל יפרח בחצור הגלילית מציג כל כך הרבה יתרונות. נתחיל מכך שמדובר בהזדמנות נפלאה לרכישת דירת 4 חדרים במחיר של החל מ-750,000 ₪ ונבין כי זוג צעיר בהחלט יכול להתחיל את חייו המשותפים ברגל ימין. יואל יפרח קבלן שמבין את הרצון של צעירים ומשפחות לרכוש דירה ברמה גבוהה אך יחד עם זאת לא להיחנק בצורה מוגזמת מתשלומי המשכנתא. פרויקט "אהבה ראשונה" בצפון חצור הגלילית פותח דלת לדירה חדשה.

 

בין אם נושא התעסוקה הוא זה שמעסיק רבים ובין אם זה החינוך, האפשרות לבצע קניות לבית בצורה נוחה, הדאגה לשירותי בריאות מגוונים, או כל נושא אחר, הרי שחצור הגלילית מספקת פתרונות רבים לכל צורך. לכן "אהבה ראשונה" היא הרבה יותר מפרויקט חדש של יואל יפרח אלא שהיא אפשרות מגורים איכותית שיכולה לעשות שינוי חיובי בחייהם של רבים. בין סידורים לקניות ובין עבודה לקופת חולים, תמיד אפשר ליהנות מהנוף המדהים של צפון הארץ מהמרפסות בכל דירה.

 

יואל יפרח קבלן מנוסה מאוד בכל מה שקשור לבנייה רוויה. לכן ניתן לראות כיצד כל 76 הדירות בפרויקט "אהבה ראשונה" הן כאלה שזוכות למרפסות נדיבות ולחללים גדולים שמאפשרים נוחות וגם תחושת רוגע ורעננות. בין אם מדובר בדירות 4,5 חדרים ובין אם מדובר בדופלקס 5.5. חדרים או פנטהאוז ודירות גן של 6 חדרים, ניתן לראות כיצד אפשרויות הבחירה הן ייחודיות. כך יכול כל זוג וכך יכולה כל משפחה, למצוא להם את הדירה המושלמת שמציגה גם 3 כיווני אוויר.

 

הרצון לאפשר דיור איכותי במחיר מציאותי הביא את יואל יפרח אל חצור הגלילית. הנגישות של עיר זו מכבישים ראשיים בצפון והאפשרות לצאת ליעדים רבים בקלות, הם יתרון לא מבוטל. תעסוקה בקריית שמונה ואפילו בטבריה אינה הופכת לבעיה עבור תושבי המקום. בנוסף, גם מרכז התעשייה "צחר" הסמוך מציג אפשרויות תעסוקה. ההבנה כי החיים מורכבים לא רק מדיור ברמה גבוהה אלא גם מפרנסה מכובדת מניעים את יואל יפרח בעת הקמת פרויקט האיכות שלו "אהבה ראשונה".

 

בנושאים חשובים נוספים ניתן לראות כיצד חצור הגלילית מציעה עוד יתרונות. אם ניגע בנושא החינוך הרי שכאן אנו רואים כיצד נתוני הזכאות לבגרות בעיר גבוהים יותר מהממוצע במדינת ישראל. כעיר שבה כמעט 10,000 תושבים, חלקם דתיים וחלקם חילונים ושומרי מסורת, ניתן גם לראות כיצד השילוב הזה מפיק דברים חיוביים עבור התושבים הוותיקים. שילוב זה תורם גם לקבלת הדיירים החדשים ב"אהבה ראשונה" של יואל יפרח בצורה מהירה וידידותית.