סגנונות שונים לאיפור כלות

כמו שכל אישה שונה מחברתה במראה, בסגנון האישי, בתווי הפנים ובצבע העור שלה, כך ישנן המון אפשרויות של איפור כלות. יש נשים שאוהבות להתאפר בסגנון מאופק וטבעי מאוד שמשתלב הצבעים הטבעיים בפניהן ויש כאלו שמעדיפות איפור נוצץ ומודגש הבולט למרחקים.

לא לכל אחת יתאימו כל סגנונות האיפור, ועל כן לכל אחת מומלץ לחשוב לפני האירוע על סגנון איפור כלות שיתאים לה. יש לזכור שמה שיפה על אחת לא בהכרח יתאים לאחרת וכדאי לעשות איפור ניסיון לפני היום הגדול כדי לוודא התאמה למראה ולסגנון האישי שלך.

בדך כלל כאשר מתאפרים באיפור ערב, לא רק איפור כלות, רוצים להדגיש את תווי הפנים הטבעיים, אבל להימנע ממראה עמוס וכבד. לכן, לרוב כדאי להעדיף להדגיש אלמנט אחד בפנים – או השפתיים או העיניים. הדגשה של שני האלמנטים יחד תיצור מראה כבד ועמוס מאוד, ותגרום לך להראות "מחופשת" ולא טבעית. אז אילו סגנונות איפור של איפור כלות יש?

 

עיניים מודגשות

 

כלות רבות בוחרות להדגיש את עיניהן ביום החתונה וליצור מראה ערב מפואר וחגיגי. אפשר להדגיש את העיניים בעזרת איפור כלות נוצץ ומודגש, שיגרום לכל אחת להראות נוצצת ובוהקת. באיפור כזה יש שימוש רב בשימרים, צלליות בוהקות ונצנצים. לכלות שמעדיפות איפור כלות מאופק יותר אפשר להתאים איפור מודגש בגוון מאט שאינו נוצץ.

שפתיים מודגשות

סגנון איפור כלות נוסף הוא הדגשת השפתיים להשגת מראה "פאם פטאל" מושך וסקסי. נשים להן שפתיים גדולות ומודגשות יכולות להדגיש אותן בעזרת אודם אדום בוהק או גוונים כהים של חום. כשבוחרים במראה כזה חשוב מאוד לבחור במוצרי איפור כלות עמידים מיוחד, כיוון שבחתונה תנשקי לא רק את בחיר ליבך אלא גם כמה מאות אורחים, ולא תרצי להישאר בלי אודם או להשאיר עליהם סימנים.

 

איפור טבעי

 

כלות רבות מעדיפות ומבקשות איפור כלות טבעי ביום חתונתן. איפור כלות טבעי מידיי לרוב אינו נראה טוב בצילומים וכלות שבוחרות בו יראו הרבה פעמים חיוורות או לא מאופרות כלל בתמונות מהאירוע. לכן כדאי לבחור באיפור טבעי שבכל זאת ידגיש את תווי הפנים אבל לא יראה כבד ומודגש. צלליות בהירות וזוהרות בגוונים של כחלחל, סגלגל, וורודים למיניהם או חום בהיר וטבעי יוכלו להדגיש את העיניים בצורה טובה בלי להראות כבדים מידיי. גם שפתון מבריק במיוחד בגוון אפרסק או ורדרד יוכל לגרום לכן להיראות מאפרות ולהדגיש את השפתיים בצורה טובה וטבעית בלי להראות מוגזם.

לא משנה איזה סגנון איפור כלות בחרת, חשוב להתאים אותו בצורה טובה על ידי מאפרת מקצועית שיודעת איך להתאים איפור כלות לכל אחת ולא מקובעת על סגנון אחד. מאפרת כזו תוכל להדגיש את היופי הטבעי שלך ולהסתיר את הפגמים שלך בצורה הטובה ביותר.

טרנד חדש שהתעורר בשנים האחרונות הוא איפור כלות בת מצווה. כאשר חוגגים בת מצווה  בגני אירועים או באולמות אירועים גם כלת בת המצווה וכל שאר בנות המשפחה מבקשות להראות במיטבן לכן שוק חדש נפתח למאפרות לאפר בנות אשר חוגגות באחד ממגון  גני אירועים לבת מצווה. כך גם הבנות וגם האמהות מתאפרות יחד לקראת האירוע המרגש.