7 טיפים שלא ידעת על לימודי מניקור פדיקור

 במאמר הבא תקבלו מידע רחב על קורס מניקור פדיקור, איך אותו קורס יכול לשדרג את השירותים שאתם מציעים, בין אם אתם רק מתחילים את דרככם בלימודי קוסמטיקה, או שאתם מעוניינים להרחיב את השירותים ולהתמקצע.

לפניכם 7 טיפים שלא ידעתם על לימודי פדיקור שחשוב שתכירו:

1.    הקפדה על השימוש בערכה חד פעמית וחיטוי המכשירים הרב פעמיים.

אחד הדברים החשובים ביותר, אם לא הכי משמעותי הוא השמירה על היגיינת הלקוחות ועל תנאים סטריליים, במטרה למנוע הדבקה של מחלות מאדם אחד לשני והתפתחות זיהום אצל המטופל.  דוגמה לכך הוא שימוש בפצירה, שבגלל צורתה הופכת למקור משמעותי להתפתחות והעברת פטריות ומחלות עור למיניהן. מסיבה זו, מומלץ והכרחי להשתמש בפצירה חד פעמית, כחלק מהערכה הייעודית המוגשת ללקוחות.  בנוסף, יש להקפיד על שלוש רמות של חיטוי כלים: ניקוי, חיטוי ועיקור, נושא הנלמד בצורה מעמיקה גם הוא, במסגרת הקורסים של yullia school.

  1. חשיבות השמירה על ציפורניים וידיים נקיות.

     טיפוח כפות הידיים והידיים, כולל הרבה מעבר לשיוף ומריחת לק. הסרה וטיפול העור של הקוטיקולה הוא

     שלב בלתי נפרד מהטיפול, משום שהקוטיקולות חייבות להיות גם הן במצב מיטבי, למראה נקי מטופח

     ויפה של כף היד והציפורן.  

  1. היתרון של עיסוי קרם לכף היד או הרגל ולציפורניים.

עיסוי קרם לציפורניים מעניק לחות והזנה לעור ולקוטיקולותמסביב לציפורן, על מנת למנוע יובש ושוונצים באזור.

  1. חשיבות ההקשבה ללקוחות.

בהתייעצות עם הלקוח/ה לגבי צורת הציפורן, אורך הציפורניים וצבע הלק, כמו גם אבחון בעיות במידה וישנן, חשובים מאוד כחלק בלתי נפרד מהטיפול והמקצועיות של המטפל/ת.

  1. חשיבות השמירה על היגיינה.

לפני כל טיפול, הכרחי לבצע חיטוי של הידיים של המטפל\ת ומטופל\ת. לאחר מכן יש לשים כפפות, ורק אז מתחילים בטיפול המניקור או הפדיקור. במהלך הטיפול, מומלץ לשטוף את הידיים כמה פעמים, עם הסבון האנטיספטי הטיפולי והאנטיבקטריאלי, מהקולקציה המובילה PROVEN . גם כשמדובר בפדיקור, מומלץ להשרות את הרגליים באמבט הכולל מים  עם סבון מיוחד של PROVEN.

  1. חשיבות התרגול.

 עם התרגול יגיעו גם הביטחון וההצלחה, דבר שנעשה באופן תדיר בכל הקורסים על לקוחות 'אמיתיים' וללא הגבלה.

  1. מריחת לק בצורת yullia.

אחד  טיפים החשובים, שהוא בבחינת סוד כמוס, הוא אופן מריחת הלק. כדי שמריחת הלק תהיה מיטבית ותחזיק מעמד לאורך זמן, מומלץ להתחיל עם מריחה בצורה של חצי עיגול מתחת לקוטיקולה. בשלב הבא, מורחים שלוש שכבות של לק בצורה מקצועית ואיכותית, כפי שלומדים בקורס עצמו.

היכנסו לקבלת מידע על לימודי הקוסמטיקה, כולל טיפולי מניקור ופדיקור בהצלחה!