איך בוחרים מתנות לפסח?

 

בכל שנה לפני החג אנחנו מתחילים לחשוב על מתנות לפסח. בכל שנה אנחנו מבטיחים לעצמנו שהפעם נערך לזה מראש, נחשוב על מתנות לפסח שיהיו יצירתיות, מקוריות, אחרות מאשר בשנים קודמות. בכל שנה אנחנו רושמים לעצמנו את הקרובים להם נרצה להעניק מתנה ושוב נכנעים מתלבטים איך לחדש, איך להפתיע, איך לפנק. מתנות לחגים הן הזדמנות שלנו להביע קירבה, הערכה וברכה למשפחה, לחברים או לעובדים שלנו. מתנות לפסח יכולות להיות כל דבר, החל מיינות בוטיק מיקב 1848 ועד למתנות לבית, עציצים, פרחים, ספרים, דיסקים, אביזרי לבוש, תכשיטים, תלושים לספא, צעצועים , פריטים לחצר, וילונות, מפות - הכול. על שני דברים אנחנו צריכים להקפיד: הראשון, שהמתנה תתאים לאדם שמקבל אותה והשני, שהמתנה מקורית ומיוחדת. 

מתנות לפסח - כלים לבית

המחשבה הראשונה שקופצת לראשנו כשאנחנו חושבים על מתנות לפסח היא כלים לבית. אין בכוונתנו להניא אתכם מהמחשבה שאכן כלים לבית הינם ראויים בתור מתנות לפסח, ההיפך הוא הנכון. פסח הוא חג ביתי שאנו חוגגים מסביב לשולחן ארוך וערוך, עמוס יושבים וגדוש מיני מאכלים מושקעים. אווירת חג הפסח היא אווירה אינטימית ומשפחתית שגורמת לנו לחשוב כי כלים לבית הם אכן מתנות ראויות. יש האומרים כי הרגלים לא נוצרים בכדי, וכי לרוב אין טעם לשנותם. גם במקרה זה, מתנות לפסח בדמות כלים לבית זה רעיון מצוין. תוכלו למצוא מגוון רחב של אביזרים חדשים המוצעים לקראת החג: וילונות, מפות, כלים, טרנדים למיניהם, מחזיקי מפיות, מתקנים ליינות, עציצים, פמוטים, שעוני קיר, אביזרים למטבח, כלי בישול ועוד מאות אפשרויות שיהו מתנות לעובדים היקרים שלכם.

 

מתנות לפסח - סלסילות לחג

כולנו מכירים את סלסילות החג המסורתיות בתור מתנות לפסח ולחגים אחרים. עם השנים משתדרגת מסורת המתנות והסלסילות המפורסמות גדולות יותר, עשירות יותר וכמובן מקוריות יותר. אם להודות על האמת, כל מתנה שהיא יכולה להיארז לידי סלסילה גדולה ומרשימה. חנויות ומשווקים שונים הבינו את החולשה שלנו לסלסילות ולפיכך מציעים לנו מינים רבים ומגוונים. השילוב שבין מתנות לפסח לבין סלסילות שי אף פעם לא מאכזב. תוכלו לבחור פרלינים איכותיים, בקבוקי משקאות, כוסות יין

 

חגיגיות, ממתקים, עוגיות משובחות וכמובן לשלב בין כל הדברים יחד. קחו בחשבון שהסלסילות עצמן הן כלי יפה ויעיל לאחסון ולנוי ועל כן השקיעו בבחירת הסלסילה ואל תבחרו בברירת המחדל. השתדלו לבחור סלסילות קש ולא סלסילות פלסטיק כדי להפוך גם אותה למתנה בפני עצמה.

מתנות לפסח - מתנות מקוריות

לאלה מבינינו שאוהבים מקוריות והפתעות, מתנות לפסח יכולות להיות ההזדמנות שלכם להפתיע. אלבומי תמונות מושקעים, תמונות מודפסות על כוסות, חולצות או כריות ואפילו לוח שנה עם הדפסים של כל המשפחה יעשו את העבודה. אפשרות נוספת, מקורית לא פחות, היא להעניק שובר לחופשה בצימר רומנטי או שובר לעיסוי זוגי במהלך חופשת החג. אל לנו לשכוח שהכוונה היא המשמחת בכל הקשור לקבלת מתנות לפסח ומתנות אחרות.