עגילי פנינה – המתנה המושלמת לכל אישה

נשים רבות אוהבות תכשיטים רבים, וביניהם עגילי פנינה. פנינים ידועות כיהלומי הים, וככאלה מהווים תכשיט זוהר ובעל מראה יוקרתי. עגילי פנינה נחשבים לתכשיט יוקרתי לא רק בגלל יופיים המרהיב אלא גם בגלל מחירם היקר. מכיוון שידוע לכל מחירם היקר, תמיד עגילי פנינה ימשכו את תשומת הלב של הסובבים.

 

הפנינים יכולות להיות משובצות בכל צורה אפשרית על מנת ליצור עגילי פנינה. ישנם עגילי פנינה הקרובים לתנוך האוזן, וישנם כאלה אשר משתלשלים מהעגיל בצורות מגוונות. בכל צורה נבחרת, תמיד עגילי פנינה ייראו יוקרתיים איכותיים ואופנתיים. המגוון הגדול הן של עיצוב העגיל והן של צבעי הפנינים, מאפשרים לכל אישה למצוא את עגילי הפנינה החביבים עליה ביותר. היתרון החבוי בענידת תכשיטי פנינה הוא היכולת להתאימם כתכשיט יומיומי או כתכשיט יוקרתי יותר לבילויי הלילה.

 

סוגי הפנינים הקיימות

 

ישנם כמה סוגי פנינים, על פי מקום גדילתם. הפנינים הזולות ביותר הן פנינים ממים מתוקים. ייחודם של עגילי פנינה ממים מתוקים הוא שהם קיימים במגוון צבעים, החל מהצבע הלבן הבסיסי ועד צבעי הוורוד למיניו וצבעים כהים יותר. ישנם גם פנינים יפניות. עגילי פנינה יפניות מצטיינות בברק וזוהר ההולמים את מרבית הנשים. היוקרתיים ביותר מבין עגילי פנינה הם פנינים שחורות מטהיטי ועגילי פנינה מהים הדרומי.

 

עגילי פנינה יוקרתיים מאופיינים בפנינים נדירות וגדולות. עגילי פנינה שחורות מטהיטי מגיעות בגודל של 8-15 מ"מ, בעוד שעגילי פנינה מהים הדרומי עצומים אף יותר. לנוכח הברק, הגודל ושלמות הפנינה, עגילי פנינה אלו מושכים את תשומת לב כל הסובבים. מחירם של פנינים אלה הוא גבוה מאד.

 

ענידת עגילי פנינה

 

הפנינים עצמן כל כך עדינות ומצריכות יחס וטיפול מיוחד מצד העונדת אותן. כאשר משתמשים במוצרי טיפוח וקוסמטיקה כמו בושם, קרמים או ספריי לשיער, יש להוריד עגילי פנינה על מנת שלא ייחשפו לכימיקלים והחומצות המצויים בחומרים אלה. רק לאחר כמה דקות ולאחר ספיגת הקרמים השונים, אפשר לענוד שוב את עגילי הפנינה.

 

כמו כן, אסור לחשוף עגילי פנינה למים אשר מזיקים לחוט שעליו שזורה הפנינה. אך מנגד גם אסור שהפנינים יתייבשו יתר על המידה על מנת שלא ייסדקו. כדאי לחשוף עגילי פנינה ללחות חדר האמבטיה מדי פעם על מנת לשמור על רטיבות יחסית. יש לשמור על עגילי פנינה מפני שריטות ופגיעות מתכשיטים אחרים הנמצאים בקרבתן.

 

סוד קסמן של עגילי פנינה

כאשר מדברים על פנינים, עולה בעיני רוחנו אותה פנינה לא מתורבתת המתחבאת בצדף המייצר אותה באופן טבעי. אולם כיום רוב הפנינים מופקות מרכיכות הגדלות באופן מלאכותי. לאחר שמכניסים גוף זר לרכיכה, היא מייצרת כתגובת הגנה את הפנינה. לכן עגילי פנינה משדרות איפוק לצד יוקרה, נחשקות לצד פופולאריות.

 

עגילי פנינה נהפכו עם השנים למותג הנמצא מעבר לטרנד זה או אחר. הם נחשבים לפריט אשר חייב להימצא אצל כל אישה, בדומה לפריטים בסיסיים אחרים. מחירי הפנינים הנדירות יכולים להאמיר לאלפי שקלים, אך כשמדובר על פנינים פשוטות יותר, המחירים עממים יותר. לכן, יותר ויותר נשים יכולות להרשות לעצמן לרכוש עגילי פנינה, או לבקש אותן כמתנה מבן זוגן.