הכרויות מוצלחות - להכיר את הפרטנר הנכון בזמן הנכון

 

הכרויות רומנטיות ועוד המוצלחות ביניהן אינן פשוטות או מובנות מאיליהן. מתברר שזה לא פשוט להכיר את המכסה של הסיר, את "החצי השני" ונסיך החלומות עליו חלמתם מגיל קטן. לנושא רגיש זה מתייחסים עוד משירי הילדים האהובים כמו "פרח נתתי לנורית", שמספר על נורית שלקחה את הפרח והלכה לשחק עם ילד אחר. אז גם אם רציתם, קיוויתם, ניסיתם, זה לא אומר שבהכרח זה זה והדדי. מה עוד שגם כשמוצאים את ה"אחד" זה לא בהכרח שתהיו באותו מצב בחיים שתרצו את אותם הדברים, כאשר יתכן מצב בו אתן מצידכן תמצאו עצמכם משקיעים את מלוא משאבכם בקריירה מפוארת והוא מצידו עדיין בשלב שטיול ארוך בדרום אמריקה בראש מעייניו, או שאתן מצפות שהקשר יוביל לחתונה והם בשלב שילדים רעשנים גורמים להם לעבור לחדר אחר. עם זאת, זה אפשרי ומאוד רצוי ולצורך כך, מרוכזים מספר טיפים שיעזרו לדעת שימי הכרויות אינטנסיביים השתלמו ושמי שהכרתם וגורם לכם לפרפרים בבטן הוא באמת הנכון ובזמן הנכון.

 

דייט ראשון וירטואלי

 

אתרי הכרויות הם דרך מצוינת עבור הכרויות רומנטיות. כמובן שכדאי לברור טוב ולסנן את האתרים האיכותיים ביותר מתוך אלו שלא ומציעים הכרויות למטרות שלא בהכרח אליהן התכוונתם ולא אילו שיקרבו אתכם לחלום להשיג את בחיר ליבכם לטווח הארוך. מבחינת הפעילות באתרי הכרויות, חשוב להפגין מכוונות למטרה, במיוחד בחלק של בניית הפרופיל האישי שלנו, ולהיות מדויקים לגבי הנתונים שלנו וגם לגבי נתוני מי שאנחנו מעוניינים להכיר. כדאי לקחת בחשבון שעל סמך נתונים אילו נוכל לפגוש באתרים את המתאימים לנו ביותר אחרי שהם איתרו אותנו כמתאימים עבורם.

 

תיאום ציפיות מוקדם

 

פגישות ראשונות מהוות כלי להיכרות בראשי פרקים: מה אוהבים, מה לא, מה מרתיע, מה מושך, איפה אנחנו רואים עצמנו עוד 10 שנים. מזכיר במעט ראיונות עבודה אבל בשונה מהם, בעוד שבהם מחפשים עובדים לתקופה ולא בהכרח כאלו שיחזיקו עד הפנסיה, במקרה של הכרויות רומנטיות הציפייה היא לרוב שהפרטנר יישאר גם אחרי. אז אם הוא עדיין גר אצל ההורים, אינו מסוגל לדאוג לעצמו ומסתדר מצוין עם עבודות מזדמנות כי הוא נטול מחויבויות וגג ישלו מעל הראש, ואתם מצידכן שומעות את השעון הביולוגי מתקתק ולא ממש רואות עצמכן עוברות לגור אצל ההורים שלו, אז כנראה שזה לא עומד לקרות.

 

מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל

 

כנות היא הבסיס לכל מערכת יחסים, במיוחד בתחילתה. אין כל היגיון או רציונאל להלהיב את הפרטנר שאתן חסידות טיולים בשטח, מכירות את המסלולים המאתגרים בארץ ואין לכן שום בעיה ללכת קילומטרים עם תרמיל כבד על הגב בעוד שאתן בעצם לא רואות עצמכן בטיול ללא לינה מסודרת בבית מלון עם מקלחת נקייה וכאשר עלייה של שתי קומות במדרגות גורמת לכן לאובדן אוויר. כדאי לדעת מה רואים ומה מקבלים ולתאם ציפיות, כך הסיכויים לתחושת הונאה פחותים יותר ותחסכו קבלת נעלי טיולים ליום ההולדת במקום סופשבוע בצימר יוקרתי בצפון.