מתנות יום הולדת

האמת היא שאנחנו לא תמיד יודעים אלו מתנות יום הולדת אנו יכולים לקנות לחברים שלנו או לאנשים שאנו אוהבים ולפעמים אפילו מתנות לחנוכה קשה לנו לבחור עבורם. כאשר מגיע היום הגורלי שבו אחד החברים שלנו חוגג את יום הולדתו, אנו מתחילים לחשוב כיצד נוכל להפתיע אותו במתנה שלא יצפה לה מתנות מקוריות זה מה שכולנו רוצים. יש כל מיני מתנות יום הולדת לא שגרתיות, ותמיד אפשר לחשוב על מתנות יום הולדת שייזכרו להרבה שנים קדימה, ולא רק בגלל שהן מתנות יום הולדת, אלא בזכות החוויה שעבר חתן השמחה, או שעברה כלת השמחה, ביחד עם החברים. מתנות יום הולדת לחברים יכולות להיות שונות ומגוונות, והדרך שלנו להראות לחברים שאנחנו אוהבים אותם ורוצים לחגוג איתם את יום הולדתם תלןויה לא מעט במתנות הללו.

יש מי שיאמרו כי מתנות יום הולדת צריכות להיות פשוטות. לא צריך להוציא סכום גדול של כסף על מתנות יום הולדת משום שמה שחשוב זוהי האהבה שמפגינים החברים והמשפחה כלפי החוגגים את ימי ההולדת, ומבחינתם מתנות יום הולדת צריכות להיות סמליות מאוד ומעידות על טיב היחסים שמעבר ליום ההולדת בלבד. לעומתם יש את אלה שאומרים את ההיפך. מתנות יום הולדת מבחינתם הם עולם ומלואו ויש להשקיע בהן את כל מה שאפשר, וזה כולל גם מבחינה כספית. מי שמעדיף להוציא כסף לבד על מתנות יום הולדת מוזמן לעשות כן, אך יש את אלה שמעדיפים להוציא סכומי כסף גדולים בגבייה קבוצתית, וכך מצליחים להשיג שתי מטרות: המטרה הראשונה היא רכישת מתנה גדולה מאוד ומפנקת, והמטרה השנייה היא הקולקטיביות. רבים יעדיפו לקנות מתנה עם אחרים על מנת שיהיו חתומים על רכישה גדולה עם החברים ולא על רכישה קטנה לבד, שתהיה סמל ותו לא.

ימי הולדת הם בהחלט סיבה למסיבה, ויש מי שאוהב לחגוג יותר, וגם יש מי שאינו אוהב לחגוג, ולכל החלטה יש את היתרונות שלה ואת החסרונות שלה. אך מתנות יום הולדת הן קונצנזוס. לא משנה אם אלה יהיה מתנות יום הולדת שעלו כמה שקלים בודדים או אם אלה מתנות יום הולדת שעלו סכומי כסף אסטרונומיים. עדיין, מעבר לשאלת המסיבה בפרט או החגיגה בכלל, לא ניתן לדלג על שלב המתנות.

כמובן שיש גם את מי שלא רוצה לקנות מתנה בכלל. אחד הטרנדים הפופולאריים ביותר כיום הוא נתינת כסף בתור מתנות יום הולדת. רבים מעדיפים להימנע מרכישת מתנות יום הולדת שהחתן או כלת השמחה לא יאהבו, וירצו להחליף, או שהמתנה לא תיראה כאילו שבאה מאהבה, ולכן הם טוענים שאם רוצים לתת מתנות יום הולדת, אז כל מה שצריך זה לתת סכום מסוים של כסף, וכל מי שחוגגים ימי הולדת יוכלו לקחת את הסכום שהצטבר להם מכל יום ההולדת על מנת שיוכלו לקנות לעצמם משהו שרצו כבר הרבה ז�%9