ניקיון ירוק במשרד

 

ניקיון המשרד והבית יכולים מאוד להזיק לסביבה אבל זה לא חייב להיות כך. ניתן ואף רצוי לנקות את המשרד והבית בחומרי ניקוי אקולוגיים המחנכים להקניית ערכים סביבתיים ודאגה לבריאות העובדים במשרד או לבני הבית, בנוסף גם עיצוב משרד יכול להתרחש תוך שמירה על איכות הסביבה

 

לניקיון ירוק יכולות להיות לא מעט פרשנויות ודרכים אך המטרה העיקרית בניקיון ירוק היא להשתמש בשיטות ופיתרונות ניקיון שונות ששומרות על סביבת עבודה ומחייה בריאה. קיים מבחר ענק של אמצעי וחומרי ניקיון בריאותיים ובטיחותיים לסביבה החל ממוצרים פשוטים שניתן למצוא בכל בית ומשרד וכלה בחומרי ניקוי מסחריים המשתמשים במוצרים טבעיים אלה בחומרי הניקוי שלהם.

 

חומרי ניקוי כמו סודה לאפייה, חומץ ולימון (במוצרים אלה יש איכויות ניקיון לא מבוטלות למי שעדיין לא ניסה, מבחר טיפים לניקיון במוצרים אלו תוכלו למצוא

בקישור הבא http://www.tips4u.co.il/Index.asp?CategoryID=332) יכולים גם להקטין את הסכנה הבריאותית בשימוש בחומרי ניקוי העשויים מכימיקלים שונים וגם מונעים פגיעה אקולוגית בסביבה ובכדור הארץ. ללימון לדוגמה יש איכויות אנטי בקטריאליות רבות וגם ריח מאוד טוב ולכן מוסיפים אותו לחומרי ניקוי רבים.

 

עיקרון נוסף ומאו חשוב  בשילוב בין ניקיון המשרד לניקיון ירוק הוא המחזור. משרדים וארגונים רבים מקפידים למחזר לכלוך כמוצרי פלסטיק ונייר ומשליחים אותם לפחים מיוחדים המיועדים למוצרים אלה כאשר אם יושלכו לפח רגיל ויעברו בשרשרת הובלת האשפה הרגילה יפגעו בסופו של דבר באיכות הסביבה ובאדמה כאשר ייקח להם זמן רב להתכלות בקרקע. חברות ניקיון המתמחות בניקיון משרדים משתמשות גם הן באמצעי מחזור שונים עד כמה שניתן ומקפידות על מחזור של מוצרי פלסטיק, נייר וניילון.

 

ישנה חשיבות גבוהה לשימוש בחומרי ניקיון אקולוגיים , בעיקר במשרד בין אם המשדר הוא אחד מכל  משרדים להשכרה בתל אביב או בין אם הוא נושק לנופים ירוקים יותר. המנהל אחראי לשלומם ובריאותם של העובדים ולכן חשוב שימצא חברה המשתמשת בחומרי ניקיון בריאותיים לסביבה .

 

חברה המתמחה בניקיון מספקת שירות ברמה הגבוהה ביותר ומשאירה לך משרד מבריק. העובדים בחברת הניקיון "פדנטים ניקיון משרדים" יודעים את יתרונות הניקיון הירוק ושמחים לשתף פעולה עם משרדים ירוקים.. "בפדנטים ניקיון משרדים" www.pedantim.co.il דואגים לנקות ביסודיות ולהנחיל ללקוחות שלכם , לעובדים שלכם ולכם סביבה נעימה ומבריקה.