לבחור את הקייטרינג הנכון

 

כולם שמחים שיש אירוע, אבל כולם יודעים שמה שהם הכי אוהבים באירוע זה את האוכל. אירוע מושקע ככול שיהיה יכול לרדת לטמיון בקלות במידה והמזון המוגש לא יהיה לרוחם של המוזמנים. עם זאת, במידה והאוכל היה טוב, ישאלו איזה קייטרינג זה היה, או מהי חברת ההסעדה שמספקת את שירות הקייטרינג. אירוע שהאוכל בו היה טעים יכול להיזכר במשך שנים. תמיד משווים אירועים לפי הקייטרינג שהיה בו.

שלבים בבחירת קייטרינג

1.      הדרך הקלה היום למצוא חברת קייטרינג לאירועים היא חיפוש ברשת. היתרון בדרך זו היא שניתן לברר את הפרטים הראשונים ההכרחיים. למשל איפה חברת ההסעדה פועלת, מהם הסגנונות שהיא מתמחה בהם, האם ישנו תפריט קייטרינג כשר. לאחר הסינון הראשוני יש להגיע ליום טעימות. אחרי הכול אי אפשר להריח ולטעום רק מהתמונות שבאתר. ללא ספק התמונות שבאתרי הקייטרינג מעידות על איכות המזון, אך למרות זאת רצוי מאוד להגיע ולטעום את המנות מראש.

2.      אז מתקשרים לטלפון שמופיע בעמוד 'צור קשר' באתר הקייטרינג וקובעים פגישה. רצוי ללכת ליום הטעימות בליווי של אדם נוסף כדי לקבל חוות דעת נוספת. קייטרינג חלבי וקייטרינג בשרי שניהם יכולים ליצור חוויה קולינארית משובחת. הטעימות מוגשות בדיוק כמו בסדר ההגשה באירוע. מתחילים מסלטים וממנות ראשונות, מתקדמים למנה עיקרית, ובסוף קינוח של אייס דרים.

3.      לחשוב על האורחים, הוא חלק בלתי נפרד. מה יקלע לטעמם של האורחים. המטרה היא שכל אחד מן הסועדים ימצא את המנה הטעימה עבורו ביותר. יש צאת מנקודת ההנחה ישנם בין החוגגים גם אנשים שאוכלים רק בשר או דווקא כאלו שנמנעים מאכילת בשר, לכן יש להתחשב בכולם. שלא ייווצר מצב בו לחלק מן האורחים לא יהיה מה לאכול.

4.      גיוון גיוון וגיוון. כשמחליטים על הקונספט של הקייטרינג, יש צורך שהמנות יהיו מגוונות ושונות. יש לפנות למגוון רחב של טעמים באותו הקונספט. בצורה זו תוכלו להגיע למקסימום הטעמים האפשריים, מה שאומר יותר חוגגים מרוצים.

טיפים שיעזרו לבחור את הקייטרינג:

כדאי לשאול קרובים שהתנסו באירועים מהתקופה האחרונה כדי לקבל המלצות על חברת הקייטרינג הנכונה ביותר עבורכם. אחרי הכול, צריך לראות את חברות ההסעדה בשטח. יש לברר על המלצות על שפים מפורסמים. מהם השפים והטבחים המרכיבים את צוות הקייטרינג. כל שף מומחה בסגנון מסוים של מזון וכדאי להתאים אותו לסגנון האירוע שלכם.

בכל עיתון או אתר אינטרנט גדול יש מוסף או לפחות מדור שעוסק בסגנון חיים. שווה לעקוב אחר חלקים אלה ולראות את ההמלצות על חברות קייטרינג. יכול להיות שהקייטרינג מתאים לכם במיוחד!

תקציב גם הוא חשוב. אין מה לעשות, לכולם יש תקציב מסוים ויש לשמור על קייטרינג בגבולות התקציב. לא מומלץ לחרוג מן התקציב או להקדיש לנושא ההסעדה סכום גבוה על חשבון משהו אחר. אירוע טוב כולל השקעה במגוון רחב של אלמנטים ההופכים כל אירוע לחגיגה של ממש.