קייטרינג בשרי אל מול חלבי

 

כל מארח או מנהל אירוע נתקל בשאלה איזה קייטרינג להזמין לאורחים. מה יותר מהנה קייטרינג בשרי או קייטרינג חלבי? מה שחשוב הוא לדעת להתאים בצורה הנכונה בין התפריט ובין קהל היעד. המאמר יסקור את היתרונות והחסרונות של קייטרינג חלבי וקייטרינג בשרי, כך שיהיה קל יותר לבחור את ההסעדה הנכונה לכל אירוע. קייטרינג איכותי מספק שירות טוב למבחר רחב של ימי חג, גם למוסדות וגם לפרטיים.

 

קייטרינג לאירועים שונים

 

איכות הקייטרינג היא זו שתגרום לאירוע להיות זכור בצורה מיוחדת. מרבית האורחים מגיעים לאירוע ושואלים את עצמם בדרך איך יהיה האוכל. חברות של קייטרינג כשר אינן מאפשרות כמובן לערבב בין תפריט בשרי וחלבי. לכן יש צורך לבחור את הקייטרינג הנכון והטוב ביותר. כשמדובר באירועים המתרחשים בשעות הבוקר או הצהריים, ניתן להזמין קייטרינג חלבי שיתאים לשעה. אפשר לעשות אירוע מסוג קוקטייל, אירוע השקה או מסיבת עיתונאים בה יוגשו מנות מסוג זה.

 

מנות שונות של קייטרינג

 

קייטרינג בשרי מתאים לאירועים המתרחשים בשעות הערב. הארוחה העיקרית של אנשים רבים במהלך היום. קייטרינג מסוג זה יקר יותר כיוון שמדובר בבשר ובחומרי גלם יקרים. מנות אלו אהובות על הרוב כיוון שהן משביעות יותר. התפריט הבשרי מגוון פחות מחלבי בשל האפשרויות הגלומות בארוחות מן הצומח. בכל אחת משתי האפשרויות לא לשכוח לעשות השוואה בין שני סוגי ההסעדה. יש לשים לב ל:

1.      איכות חומרי הגלם

2.      גודל המנות

3.      עיצוב המנות

4.      צוות המלצרים

5.      אופי ההגשה

 

במקרים רבים יש הגשה לשולחן הסועדים, אך ישנן שיטות נוספות להגיש את המנות לסועדים. ישנם מלצרים המסתובבים בין האורחים ומגישים להם מנות בצלחות קטנות. אפשרות אחרת היא דוכני מזון אליהם ניגשים הסועדים וממלאים צלחת גדולה. ניתן לשלב בין שני סוגי הסעדה וליצור קייטרינג מיוחד. היום, הגישה היא לשים דוכני מזון בכניסה למתחם, ורק בהמשך לפתוח את אולם האירועים ולהכניס את האורחים לסעודה.    

 

קייטרינג אידאלי לכל מטרה         
קייטרינג
אידאלי לכל יום ולכל מטרה. הרבה יותר נוח להזמין את האורחים לבית או לאולם להתפנק בארוחה מוכנה ברמה גבוהה. מנות טריות ומזינות מתפריט שאתם קובעים. שפים מפתיעים ללא קץ ארוחות מוכנות לכל מקום שיחפצו בו. ארוחות טעימות בזמן לא רק לעצמכם אלא אפילו למאות אנשים. חברת קייטרינג גדולה מסוגלת לספק מספר רב של מנות ראשונות, אחרונות ונוספות לקהל גדול.

 

השאיפה היום היא להזמין קייטרינג לכל אירוע גדול שמתרחש בבית או בחייק הטבע. מי מוכן היום לטרוח במטבח כל היום במקום ליהנות מהאירוע. קייטרינג אידאלי לימי הולדת, אירועים משפחתיים, ערבי צוות, חתונה, ברית, בר מצווה או אפילו קייטרינג בחייק הטבע. לכל אחד מאירועים אלו מתאים קייטרינג.