הגדלת חזה - המדריך המלא

 אחד הסמלים המובהקים ביותר המבטאים את הנשיות והמיניות, הוא ללא ספק החזה הנשי. חזה יפה יכול לשפר את הביטחון העצמי של האישה ולהפוך אותה לסקסית יותר. אומנם מעטות הנשים שלהן חזה מושלם ומרביתן אינן מרוצות ממה שיש להן. ניתוח של הגדלת חזה, המתבצע בהליך יחסית פשוט ומהיר, יכול לשפר באופן דרמטי את המראה של החזה. זהו אחד הניתוחים הנפוצים היום בענף הרפואה הפלסטית העומד בגאווה לצד ניתוחים אסתטיים חיוניים אחרים כמו הסרת משקפיים ללא ניתוח, ניתוח אף או מתיחת בטן.

 

הגדלת חזה – הניתוח הנפוץ ביותר בעולם

ניתוח הגדלת חזה זוכה היום לביקושים גבוהים. למעשה, הוא גרם למהפכה בעולם הכירורגיה הפלסטית, בדיוק כמו שמנבאים היום לתחום של הסרת משקפיים ללא ניתוח. זה אחד הניתוחים המהפכניים ביותר בתחום. בזכות היתרונות הרבים של שיטת הסרת משקפיים ללא ניתוח, היא צפויה להפוך לנפוצה בדיוק כמו הגדלת חזה המיועדת להגדלת חזה קטן, לעיצוב הסימטריות, לתוספת נפח ולשיפור המראה הצעיר. היום ענף הגדלת החזה מציע מגוון רחב של טכניקות ניתוח ומבחר עצום של צורות, סוגים וגדלים של שתלים להתאמה אישית לכל אישה החפצה לשנות את מראה.

 

הגדלת חזה – ההחלמה והתוצאה הסופית

ניתוח הגדלת חזה נעשה בהרדמה מקומית עם טשטוש עמוק או בהרדמה כללית. סגירת החתכים נעשית בתפרים נמסים, כאשר המטופלת משתחררת לביתה מספר שעות לאחר ביצוע הניתוח ובמשך שבועיים הראשונים חייבת ללבוש חזייה מיוחדת. אם השתלים נמצאים מעל השריר, אין שום בעיה לחזור לפעילות שגרתית כבר לאחר שלושה ימים ממועד הניתוח. לעומת זאת, מיקום תת שרירי של השתל כרוך בתקופת החלמה ארוכה יותר המגבילה פעילות בחדר כושר וכל מאמץ גופני אחר. התוצאה הסופית של ניתוח הגדלת חזה ניתן לראות רק אחרי 6 שבועות. אומנם את המראה המושלם באמת, ניתן להשיג אם עוברים עוד מספר ניתוחים אסתטיים חשובים אחרים, כמו הסרת משקפיים ללא ניתוח, הרמת עפעפיים או מתיחת בטן.  חוגים וסדנאות רבים נפתחים במטרה לתת מענה לנשים הזקוקות לייעוץ והכוונה לקראת ניתוח שכזה כמו גם חוגים המעניקים תמיכה פסיכולוגית וחברתית לאחר השינוי.

 

אחרי הגדלת חזה – תחשבו על הסרת משקפיים ללא ניתוח

ביצוע הליכים רפואיים במטרה לשפר את המראה החיצוני, כבר מזמן הפכו לחלק משמעותי מחיי הנשים וכבר מזמן לא מסתכמים בהגדלת חזה. כך, לצד ניתוח הגדלת חזה שעשה מהפכה בתחום הכירורגיה הפלסטית, גם  הטיפול של הסרת משקפיים ללא ניתוח זוכה לתשומת לבן של נשים המעוניינות לשפר את מראן החיצוני. מדובר בשיטת אורתוקרתולוגיה המיועדת בעיקר לקצרי ראיה ומתבססת על טיפול ללא התערבות כירורגית, באמצעות עדשות מגע המשטחות קרנית העין. היא לא כרוכה בסיכונים של ניתוח וגם הפיכה, לעומת הניתוח להסרת משקפיים באמצעות לייזר. הסרת משקפיים ללא ניתוח יכולה לסייע לנשים הדואגות למראה החיצוני שלהן או סתם לאנשים שרוצים לשפר את הראיה שלהם ללא התערבות כירורגית.