על קלנועיות ואופני הרים

 

קלנועית היא רכב חשמלי קטן לאדם אחד או שניים.

קלנועיות מיועדות במיוחד עבור אנשים הסובלים מקושי בהליכה, בדרך כלל מבוגרים, אך גם אנשי תחזוקה במפעלים, בקיבוצים, במושבים ובכפרים מעדיפים לנהוג על קלנועית בשל יכולתה להגיע לכל מקום. קלנועיות יגיעו גם למקומות שאי אפשר להגיע ברכב רגיל כמו שבילים ומקומות הומי אדם.

קלנועית מאפשרת ניידות ונגישות, הגעה לכל מקום בקלות ובנוחות.

קלנועיות הן רכב חשמלי ומונעת על ידי מנוע חשמלי, קלנועיות הן רכב שקט ואינה פולטת עשן ולכן מאפשרת נסיעה נעימה גם בתוך מבנים.

בנסיעה על קלנועית אין צורך ברישיון נהיגה או בטסט.

לסיכום, נסיעה על קלנועיות מהווה חופש, עצמאות וניידות עבור אנשים רבים.

אין עוד צורך להישאר בבית. אפשר להמשיך ולנהל אורח חיים עצמאי.

כמעט בכל ספורט חוץ משחיה, אופני הרים ואופניים בכלל, אנו משתמשים בכל משקל גופינו תוך כדי אימון. לא כך בענף אופני הרים. אופני הרים יתנו לך לשבת על האופניים ולהישען על הכידון ובכך להעביר חלק עקרי ממשקל גופך לאופניים ההרים. אופני הרים יישאו את משקלך במקומך ובכך יורידו לחץ מכל גופך ובעיקר מהגפיים ועמוד השדרה. לרכב על אופני הרים קל מאוד, אופני הרים יכניסו אותך לכושר בזמן קצר ובמאמץ מינימאלי.

אופני הרים ישנו את מצב רוחך, רק אופני הרים יכולים להוציא אותך בשעת בוקר מוקדמת מהבית, כדי לפגוש את שותפיך לספורט אופני הרים. תוכל לפגוש לפעמים מאות אנשים בלבוש ומיגון אופני הרים על אופני ההרים שלהם.

חווית הרכיבה על אופני הרים בשטח אין שני לה.

אופני הרים והשטח יסבו את תשומת לבך, ממטלות ודאגות היום ויוחלפו בניווט אופני הרים בסינגלים ובשבילים כשכל כולך נכנס לעולם שכולו נוף ספורט ו- אופני הרים.

אופני הרים מושכים אליהם אנשים רבים בגלל שאם נתמיר אפילו רק פעמיים בשבוע במשך שעה, השינוי הכושר הגופני ומצב הרוח הכללי ישתפרו להפליא