מדבקות קיר- בית דפוס מרענן

מדבקות קיר הן מדבקות המעוצבות על מנת להיות מודבקות על הקירות . מדובר בתחום בעל עיצובים רבים ומגוונים, וניתן להשיג אותם בכל סוג ובכל מין ובכל עיצוב, בכל  צבע ובכל צורה ועבור כל מטרה. הן יכולות להיות משומשות על מנת להגביר ולהעצים את יפי הבית. ניתן להשתמש בהן בקלות ולהדביק אותן לכל מקום בבית שניתן להעלות על הדעת .בתי דפוס ברחבי הארץ מפיקים מדבקות בצבעים ובצורות שונות לכל מטרה.

מדבקות קיר


מדבקות קיר הן למטרות דקורטיביות בעיקר. ניתן להסיר אותן הקיר בקלות כך שלא מדובר במחויבות ארוכת טווח כמו בחירת צבע לקירות. הן לא משאירות כל סימן לאחר הסרתן. ניתן להשיג אותן בכל מיני עיצובים והן לגמרי עמידות במים. ניתן להדביק אותן לקירות ללא כל מאמץ והן מחיות את האווירה ללא כל בעיה. הן אידיאליות לכל חדר בבית- חדר האורחים, המטבח, חדרי אמבטיה, חדרי השינה וכמובן גם חדרי הילדים, שישמחו לתוספת עליזה מעין זו.  הן מאפשרות לגוון את מראה הבית ה בשל מגוון העיצובים ומשום שניתן להדביק מדבקות, להסירן, ולהדביק אחרות ללא כל מאמץ וללא בעיה. 
מדבקות קיר הן מתנה אידיאלית לחברים אשר עוברים לבית חדש. הם יכולים להיות פריטי אומנות לכ דבר. החלק הכי טוב בנוגע להן הוא כי הן לא יוצרות כל פגם בקיר וכי ניתן להשתמש בהן ללא חשש אפילו על קיר שנצבע זה עתה. ניתן להשיג מדבקות קיר בכל גודל והן יכולות להיות תוספת צנועה לקיר או בעלות אופי דומיננטי יותר.  בית דפוס המייצר מדבקות קיר עושה זאת מתוך מחשבה על טובת הלקוח, על כן נעשה שימש בדבקים מיוחדים שאינם רעילים, אינם פוגעים בסיד, עמידים לאורך זמן וזניתן להסירן ללא חשש של פגיעה בצבע הקיר. גם צבע המדבקות עצמן עמיד במים ונעשה בצבעים מרהיבים של ויניל. המדבקות עמידות לאורך שנים ואינן דוהות עם הזמן. ניתן לנקות מדבקות קיר עם סבון ומים ויש להדביק אותן על שטח שטוח וחלק.

 

בית עליז

 

אחד מן המאפיינים הכי חשובים של בית עליז הוא בית מלא צבעים ועיצובים מיוחדים. מדבקות קיר יכולות להיות תוספת מרעננת המכניסה אל הבית משב רוח רענן- ניתן לקשט את חדר הילדה במגוון דמויות של פיות ובובות ופרפרים, או את חדר הבן המגוון מכוניות ורובוטריקים. כאשר הילדים ישנו את טעמם אירי כמה חודשים כפי שקורה בדרך כלל, ניתן להוריד את המדבקות ולהתחיל להדביק את הארסנל האקטואלי של גיבורי ילדות . כך הדבר גם בשאר חלקי הבית, שיכול ללבוש ולפשוט צורה כאוות נפשכם.