10 עצות לפני הזמנת משלוח

 

כולנו עסוקים וטרודים במהלך היום – הן בעבודות תובעניות והן בכל הקשור לבני משפחתנו – טיפוח הבית וטיפוח ילדנו, ולכן יותר ויותר אנשים פונים לעזרת משלוחים. כיום ניתן כמעט הכול להזמין משלוחים, החל מדיו למדפסת, אוכל, מוצרי חשמל וכלה במשלוחי ריהוט גן. במאמר זה נציג עבורכם 10 עצות לפני הזמנת משלוח.

העצות לפני הזמנת משלוחים הן כדלקמן:

 

1) איך תמצאו הזמנת משלוחים? כמובן, כמו בכל תחום – דרך האינטרנט! האינטרנט "מפוצץ" במאות עסקים אשר מציעים שירותי משלוחים בכל תחום. אנו ממליצים לכם להיכנס לאתר משלוחים איכותי, המספק מידע עדכני ואמין על הספק אותו אתם מחפשים. אל תפנו לכל מקום שמציע שירותי משלוחים, הקפידו לקרוא את הפרטים עליו באתר, אשר מרכז בתוכו אינדקס של חברות משלוחים.

2) מכיוון שרבה התחרות בין החברות המבצעות שירותי משלוחים, מתרבים גם ההנחות והמבצעים – בעודכם מחפשים ספק מסוים שיבצע עבורכם משלוחים, חפשו גם מבצעים מיוחדים, קופונים ושלל הטבות כדאיות – אל תוותרו עליהם, זה יוזיל לכם את העלויות ויצ'פר אתכם בפינוקים רבים – השתמשו בהם.

3) אם ברצונכם להזמין אוכל דרך משלוחים – מכיוון שהאינטרנט עמוס באלפי מסעדות ובאלפי מאכלים למיניהם – כדאי לכם להכין מראש רשימה מסודרת של מה שאתם רוצים לאכול, כולל תוספות או מנות אחרונות ומתוקות.

4) אם עדיין אנו בתחום משלוחים של אוכל – קראו מראש את התפריט של המסעדה, לא תמיד זה מה שיתאים לכם כרגע. אל תרוצו להזמין, רק כאשר תבחרו את המאכלים שאתם רוצים, תזמינו משלוחים ממסעדה ספציפית.

5) חשוב מאוד לקרוא ביקורות. באתרים מסודרים תראו ביקורות על כל מיני עסקים שעושים משלוחים, קראו את הביקורת, אולי מה שחברה זו או אחרת מציעה – לא יתאים לכם.

6) בירור מקום גיאוגרפי – נכון שרבים הם העסקים הנותנים שירות של משלוחים, אך הקפידו לקרוא את האותיות הקטנות, הרבה פעמים הם מגבילים את המשלוחים לאזורים גיאוגרפיים ספציפיים. חסכו שיחת טלפון מיותרת וקראו מראש אם חברה זו עושה משלוחים לכתובת שלכם.

7) הקפידו לבקש מראש בקשות מיוחדות – אם, לדוגמא, אתם מזמינים משלוחים של אוכל ואינכם אוהבים חסה או בצל, וכן אתם מעדיפים תוספת אחרת ממה שהם מציעים תאמרו זאת מראש, כדי שלא תתאכזבו אחר כך.

8) זמן הגעה – בין אם הזמנתם ציוד משרדי ובין אם הזמנתם אוכל למשרד או לבית – במידה והמוצר דחוף לכם, הקפידו לתאם זמנים מראש, כדי שלא תיאלצו להתמודד עם מחסור של מוצר מסוים שדרוש לכם בדחיפות.

9) מחיר – הקפידו לברר את המחיר מראש, כדי שלא יגיע אליכם השליח ולפתע, תגלו שאתם צריכים לשלם יותר ממה שהיה אמור לעלות מוצר זה.

10) ולסיום, אם אתם משלמים במזומן, הקפידו להכין את הסכום מראש ( + טיפ לשליח ) – כדי שלא ייווצר מצב שתצטרכו לפרוט כסף, אך לשליח לא יהיה כסף קטן.