דודי שמש במודיעין

השמש החמה, הזמינה בשפע במדינה שלנו, מאפשרת חיסכון אדיר בחשמל ובאנרגיה, כאשר משתמשים בדודי שמש, במקום בדודי חשמל או באמצעי חימום אחרים. אך למרות שכעת זה נראה מובן מאליו, דוד השמש הראשון הומצא רק בשנת 1977, על ידי ד"ר צחי תבור, שרצה להשתמש במשאבים קיימים ולמעשה היווה את הגלגול הראשון של הלוחות הסולאריים.  מייד לאחר מכן חוקקה הכנסת חוק המחייב את כל הקבלנים לשים דודי שמש בבתים החדשים.

דודי השמש חסכוניים יותר מדודי חשמל, שאמנם מחממים את המים מייד אך גם את חשבון החשמל, ואף יותר מדודי גז, שכיום ניתן למצוא בבנינים חדשים, מאחר והם מנצלים אנרגיה הזמינה בשפע ברוב שעות היום ולא עולה דבר.

 

תיקון של דודי שמש ובמודיעין, כמו בשאר חלקי הארץ, יעשה במסגרת האחריות שנתנה החברה באמצעותה נרכש דוד השמש. אם פגה האחריות, מתקינים עצמאיים ישמחו לאתר את מקור הבעיה ולתקן את הדרוש תיקון. במידה ולא ניתן לתקן, תתבצע החלפת דוד השמש בדוד חדש, שעליו תינתן אחריות. במידה וצריך להחליף את הדוד, וודאו כי בקולט ישנם מוליכי נחושת, אשר משפרים את זרימת המים ואינם מחלידים כמו מוליכי ברזל.

דודי שמש מגיעים בנפחים שונים ולכן, אם אתם מחליפים ודאו כי הנפח מתאים לצרכים, כי הצרכים של משפחה שונים מצרכי רווקים.

אז אם אתם מחפשים דודי שמש במודיעין ובדיוק נגמרה האחריות, אחד מהמתקינים העצמאיים ישמחו להעניק לכם שירות טוב במחיר הוגן, לאתר את הבעיה ולתקנה.

 

 

דודי שמש במודיעין