עמילות מכס


עמילות מכס באמצעות חברת השילוח

 

לכל מדינה ומדינה חוקי עמילות מכס משלה. כל אחת ממדינות העולם רשאית לקבוע את הסטנדרטים המקומיים וכן במקביל לפעול על פי הסטנדרטים הבינלאומיים.

כאשר המשלוח שלכם מגיע אל הנמל הוא עובר תהליך אחיד שבסופו ניתן לשחרר את תכולת המכולה אל הלקוח.

 

בדרך עובר המשלוח שלב שנקרא עמילות מכס. באמצעות פקידי עמילות המכס במקום זוכה או לא זוכה חלילה לאישורים הדרושים. כל משלוח מקבל טיפול שונה בהתאם להרכבו ולצרכיו. טיפול במשלוח המכיל מזון שונה מזה של ריהוט למשל. משרדים ממשלתיים כמו משרד הבריאות, משרד התקנים ועוד מעורבים בתהליך עמילות המכס על פי הצורך.

 

חברת שילוח מקצועית מחזיקה אנשי מפתח שתפקידם לטפל בעניין עמילות המכס ולפתור כל תקלה באם תהיה כזו לגבי המשלוח שלכם, כמו כן באפשרותם כעמילי מכס בעצמם לשחרר במהירות גדולה יותר משלו מנמלי ישראל.

 

פריקת מכולות

 

מלבד שלב עמילות המכס יועבר המשלוח שלכם אל שלב נוסף בו תתבצע פריקת מכולות והעברת הסחורה אל מחסני חברת השילוח לאחסון זמני או אל יעד אחר לבקשתכם. פריקת המכולות נעשית באמצעות אנשי מקצוע בעלי ניסיון המודעים לתנאי השימור של הסחורה, כמו קירור או חימום קבוע וכדומה.

פריקת מכולות הינו אחד השירותים המוצעים על ידי חברות השילוח והלוגיסטיקה. השירות אמור לחסוך מכם את כאב הראש הכרוך בפריקה והעברת הסחורה מחוץ לנמל אל מקום האחסון.