השתלמויות איפור למאפרים

לימודי איפור הם היום ענף רחב, הכולל הכשרות בנושאים ובהיקפים שונים, החל מקורס איפור בסיסי, דרך קורס איפור למאפרים וכלה בסדנאות חד פעמיות, המתאימות לאנשים המתעניינים בתחום בעיקר כתחביב. נושאי הלימוד בתחום האיפור והיקפם נקבעים בהתאם למטרה מוגדרת מראש, כאשר ישנם לא מעט קורסים המיועדים עבור אלה שכבר עובדים בתחום ומעוניינים להרחיב את היקף פעילותם, להתמקצע יותר ולשדרג את יכולות האיפור שלהם. קורסים אלה מוגדרים לרוב כ"השתלמויות איפור למאפרים". תוכנית הלימודים בהשתלמויות איפור למאפרים היא מתקדמת יותר מתוכניות הלימוד במסגרות אחרות והיא מותאמת במיוחד למאפרים מנוסים. בשל כך, השתלמויות איפור למאפרים הן ברמה גבוהה ביותר וכוללות תכנים שונים הקשורים לתחום, הנלמדים ברמה גבוהה.

השתלמות איפור למאפרים – למקצוענים בתחום

השתלמויות איפור למאפרים מיועדות לאנשים העוסקים כבר בתחום ומעוניינים להרחיב את ידיעותיהם, להתעמק בשיטות האיפור הקיימות, להתעדכן בשינויים שהתרחשו בתחום ולהתחדש בהתאם לסגנונות האיפור העכשוויים השולטים בעולם האופנה. במהלך קורס איפור למאפרים נחשפים התלמידים: לכל שלבי תהליך יצירת איפור מדויק, לתחום שילובי צבעים ייחודיים תוך התאמתם למבנה הפנים וגם לטרנדים השולטים בענף, לנושא התאמת סוגי החומרים הקיימים בשוק לתכונות עור הפנים וגם ליצירת איפור איכותי המתאים לטכנולוגיות תקשורת עתידיות, כדוגמת High Definition. לאחר תום קורס השתלמות איפור למאפרים מעניקים לרוב לבוגרים תעודת מקצוע.

השתלמות איפור למאפרים – מה היא כוללת

במהלך קורס איפור למאפרים לומדים התלמידים, כאמור, נושאים מעמיקים ומורכבים בתחום האיפור ומגמות השולטות בו. קורס איפור למאפרים כולל לצד ההכשרה המעשית המקיפה גם לא מעט חומר תיאורטי, המרחיב את ידיעותיהם ואת שליטתם של התלמידים בתחומי האיפור, האסתטיקה, הטיפוח, הקולנוע, התיאטרון ובנושאים רבים אחרים הקשורים לתחום. ישנן השתלמויות איפור למאפרים במסגרתן זוכים התלמידים לאספקה של כל מוצרי האיפור הדרושים לאורך כל תקופת הלימודים וגם להנחות ברכישת מוצרי איפור מהמובילים בתחומם. במקביל לאימוני איפור שוטפים המתקיימים במסגרת קורס איפור למאפרים, זכאים כל התלמידים להשתתף בהדמיות איפור מקצועיות הנערכות בבית הספר בו הם לומדים ואף להגיע לשיעורים חוזרים. מטרתם של השיעורים החוזרים וההדגמות הנערכות במסגרת השתלמות איפור למאפרים היא להכשיר מאפרים, שבנוסף לכישרון ולחדוות היצירה, ירכשו גם ניסיון מספיק ויוכלו להתמודד עם מצבים שונים. כמו כן, במסגרת חלק מהשתלמויות איפור למאפרים זוכים התלמידים המצטיינים והיצירתיים במיוחד להשתלב בשוק העבודה בתחומם עוד בזמן הלימודים.

השתלמות איפור למאפרים – לעסוק במקצוע זוהר ומיוחד

לאחר סיום קורס איפור למאפרים יכולים הבוגרים להמשיך בדרך המקצועית בה בחרו לפני הקורס או להרחיב את שירותיהם לתחומים כדוגמת: איפור כלות, איפור אירועים או אפילו ללמד במסגרת סדנאות איפור לנשים הרוצות לשפר את כישוריהן בתחום. לאחר קורס איפור למאפרים יכולים הבוגרים להשתלב גם בשוק תוסס ומשגשג הכולל: איפור לצילומי אופנה, קולנוע וטלוויזיה, איפור תיאטרון, איפור לתצוגות אופנה, איפור לתחרויות או אפילו איפור אומנותי במסגרות שונות.