איפור ערב לעומת איפור יום

בעזרת איפור מקצועי ניתן להגיע למראה שונה ומיוחד, אפשר להפוך אישה בת 40 לאישה בת 20 ולהפך, כמו גם להסתיר, להבליט, לחדד, להעלים ועוד'. כן כן, מדובר בקסם של ממש המעניק לנו אפשרות להיראות אסתטיים, יפים ומיוחדים. הוא ליווה את החברה האנושית עוד משחר ההיסטוריה, כאשר עם כל דור הוא השתכלל והביא לנו יותר ויותר אופציות לשדרוג המראה החיצוני כגון : קרמים לעיניים וגם קרם עיינים. הרי היום כשמדברים על איפור כבר לא מתכוונים רק לאודם ולסומק, אלא לשלל מוצרי איפור מקצועיים משוכללים כמו קונסילרים, שימרים, צלליות במשחה או באבקה, מסקרות לריסים ולגבות, ליפ גלוסים ואודמים עמידים וכן הלאה. מה גם, היום כשמדברים על איפור מתכוונים למגוון כמעט אינסופי של סוגים, שיטות וגישות. יש איפור ערב, איפור יום, איפור כלה, איפור לצילומים ועוד רבים אחרים – כל אחד מהם הוא שונה לפי מטרתו.

 
איפור כללי – לאפר לא רק את הפנים

כמו כן, בשנים האחרונות אפשר למצוא על מדפי הפארמים מוצרי איפור המיועדים לשלל מטרות אחרות מלבד הפנים, כמו הידיים, הדקולטה, הרגליים והשיער. כך או כך, האיפור מסייע לנו להיות יפים יותר, להיראות צעירים יותר ולהרגיש בטוחים יותר. למה? כי מספיק אם תשימו קצת סומק בלחיים או תדגישו את הריסים הארוכים והיפים שלכם במסקרה – תוך שניות ספורות תיראו מושלם.

 
איפור ערב  - לאירועים מיוחדים

איפור ערב זהו איפור המיועד לשעות הערב, כאשר אין כבר תאורה טבעית של השמש ואת הפנים מאירה תאורה מלאכותית, לרוב חלשה בהרבה מתאורת היום. משמעות הדבר כי איפור ערב יכול להיות יותר דרמטי מאיפור יום, כמו גם להיות יותר סקסי וזוהר. אך בשביל זה נדרש ניסיון מינימאלי, אפילו לא של קורס איפור, בכדי לא ליצור מראה גרוטסקי מדי ולא להפוך לבובת חרסינה עם לחיים מנופחות. הכלל הראשון הוא לא להגזים עם הסומק ולא להעמיס יתר על המידה עם הנצנצים. חשוב גם להתאים נכון את המייק אפ בכדי לא להיות חיוור או שזוף מדי, לשלב נכון את הצלליות, רצוי גם להוסיף איי ליינר ולא לשכוח להדגיש גבות.

 
איפור יום  -  הכי יפה לך טבעי

איפור יום, להבדיל מאיפור ערב, חייב להיות איפור עדין ואלגנטי, מה שאומר שקודם כל אסור להגזים. למשל, אם עשיתם עיבוי שפתיים באמצעות הזרקת בוטוקס השתדלו להימנע מאודמים כהים ומגלוסים שומניים בכדי למשור על מראה אסתטי של השפתיים. לאיפור יום יש להשתמש במייק אפ קל עם לחות או לחלופין רק בקונסילר המסתיר באופן נקודתי את הכתמים והפגמים בעור הפנים, בסומק עדין בהיר, בצלליות לא נוצצות מדי, בטח לא בצלליות בעלות מראה רטוב ובשפתונים בהירים או בגלוסים על בסיס לחות.