טבעת נישואין בגיל הזהב

העידן החדש מביא איתו חדשות לבקרים גם תופעות חדשות ומעניינות. אחת התופעות המקסימות ההולכת ותופסת תאוצה היא תופעת הנישואין המאוחרים. וכשמדובר על נישואין, מדובר על כל החבילה, כולל טקסים מפוארים, כולל טיפול לכלה וגם לחתן וכולל כמובן טבעת נישואין. אבל לא סתם טבעת, אלא טבעת מעוצבת היטב, יקרה ואיכותית, טבעת נישואין קלאסית כמו שהיה מקובל בימים רחוקים ויפים.

 
היחס לנישואין בקרב בני גיל הזהב:

בני גיל הזהב מתייחסים למוסד הנישואין בצורה הרבה יותר רצינית מהאופן שבו מתייחסים אליו בני דור הביניים בגילאי הארבעים פלוס, וודאי הרבה יותר רציני מהיחס של בני הדור הצעיר, שלעיתים נראה כאילו הם מתייחסים לנושא כעניין טכני עם יתרונות כלכליים. דווקא המבוגרים מתייחסים להבטחות הנישואין בכובד ראש, ולכן גם ההשקעה המרובה שלהם בכל פרט, ובעיקר ברכישת טבעת נישואין איכותית, שתסמל את מה שהם חושבים באמת.

 

כיון שמדובר באנשים שעברו כבר חלק ניכר ממסלול חייהם, ברובם המוחלט של המקרים מדובר באנשים שהם מסודרים ומבוססים מבחינה כלכלית, כך שנושא המחיר של הטבעת אותה הם רוצים לקנות איננו משחק תפקיד ניכר. מובן מאליו שאם הם ימצאו טבעת במחיר מציאה הם לא יתעצבו, אבל הדבר הקובע מבחינתם הוא האיכות, לא המחיר. לכן טבעת נישואין מושלמת בעיצוב קלאסי היא הבחירה המושלמת עבור גל הזהב.

 

טבעת נישואין עשויה מזהב טהור, רצוי 24 קראט, עם יהלום אחד או מספר יהלומים (לא זרקונים ולא חיקויים), המעוצבת בסגנון מלכותי. טבעת כזו נועדה, מעבר לחובה הדתית שהיא מסמלת, לסמל את המחויבות של שני בני הזוג, ובעיקר של הגבר, לחיי הנישואים. מובן מאליו שטבעת נישואין זו מצהירה טוב יותר מכל דבר אחר על הנכונות והיכולת של הגבר להעניק חיי רווחה לאשתו הטרייה.

 

טבעת נישואין בסגנון הקלאסי ניתן להזמין אצל מעצבי התכשיטים האיכותיים ביותר. הם יעצבו את הטבעת ויכינו אותה בעבודת יד מעשה אמן. טבעות כאלה עוברות מבחן אחד ועוד אחד, וכל מבחן בא לאמוד את האיכות שלהן, את איכות החומר ממנו הן עשויות, את העיצוב ואת הגימור. הבדיקה כה מדוקדקת כאילו הייתה הטבעת גוף חי הנבדק בבדיקת קולונוסקופיה, בדיקה המגלה גם את התקלות הנסתרות ביותר. שום דבר לא נעלם מעיני הבודק, והמוצר המוגמר יוצא ללא דופי, כראוי למלכה הטרייה.

 

דווקא אלה המתחתנים חתונה מאוחרת, יקפידו וידקדקו בכל פרט שקשור מסביב. הסיבה היא פשוטה – גם הממון מצוי בכיסם, וגם עיתותיהם בידם. הם אינם ממהרים לשום מקום ולומדים ליהנות מהרגע כשלעצמו. לכן ההקפדה היתרה בנושא טבעת נישואין, ולכן ההקפדה היתרה בכל פרט שבארגון האירוע, כדי שהפעם החתונה תהיה באמת מושלמת. אמנם לרוב לא לוקחים זאת עד להקצנה, כמו למשל לשלוח את האישה לניתוח הרמת סינוס, שבגיל הזה נראה די מיותר, אבל בהחלט קיימת האופציה ליומיים של הכנות ופינוק באחד ממלונות הספא הטובים ביותר, כאשר בסיומם תחכה לכלה אותה טבעת נישואין מושלמת.