יש אפליקציית טבעות אירוסין לאייפון?

האייפון ומכשירי הטלפון החדישים עם מסכי המגע הם מהפכה בחיינו. המעבר ממכשיר טלפון ביתי אל מכשיר סלולרי ואל מכשיר חכם, אשר מהווה הרבה יותר מאשר "רק" טלפון, תפס תאוצה מאז מהפכת האייפון ואנחנו רואים את זה בכל מקום. כך למשל אפשר למצוא אפילו חברות שעמלות על פיתוח אפליקציות לאייפון או פיתוח אפליקציות בכלל שעוסקות בתחום של טבעות אירוסין. רוצה להציע נישואין? למה שלא תבחרו טבעת באמצעות האפליקצייה?

המירוץ התחיל – על פיתוח אפליקציות לאייפון ובכלל

עם הצגת האייפון הראשון וככל שמשמעות הדברים החלה לחלחל, ניתן האות למירוץ של חברות ומפתחים על פיתוח אפליקציות לאייפון , ומאז הצטרפות מערכת ההפעלה המתחרה (אנדרואיד) גם פיתוח אפליקציות לפלטפורמות אחרות. ההבנה הפשוטה היא כי כל פיתוח אפליקציות כזה יכול להיות מאוד רווחי. חשבו למשל על פיתוח אפליקציות פשוטות, כגון אפליקציה המשתמשת במצפן של המכשיר, כדי לומר למתפלל מוסלמי היכן מכה או ליהודי באיזה כיוון נמצאת ירושלים יחסית אליו; כל משתמש יכול להוריד את האפליקציה בעלות דולר אחד. הפיתוח הוא פשוט מאוד יחסית. יש למעלה מ1.2 מיליארד מוסלמים בעולם. אם רק חצי מהם יורידו את האפליקציה, הרווחנו הרבה הרבה הרבה כסף.

ומה הוא אחד הדברים האחרים שכמעט כל העולם נוהג לעשות? להתארס ולהינשא. פיתוח אפליקציות לאייפון או פיתוח אפליקציות למכשירים אחרים עבור טבעות אירוסין הוא תחום שיש לו פוטנציאל אדיר מבחינת כמות המשתמשים שיכולים להיעזר באפליקציות האלה. כמו כל פיתוח אפליקציות לאייפון ובכלל, הרעיון פשוט: אפשר לקשר בקלות בין לקוח לבין ספק באמצעות אפליקצייה פשוטה. פיתוח אפליקציות שיסייעו לאדם המחפש טבעת אירוסין מתאים למצוא בדיוק את מה שהוא מחפש הוא פתרון פשוט שיש לו פוטנציאל עסקי עצום.

בחירת טבעות אירוסין באייפון?

והאפשרויות לא מסתיימות רק שם: אם עד היום נהוג היה שהגבר קונה את טבעות האירוסין והנישואין ומגיש אותה תוך יראת כבוד לזוגתו לעתיד, בתקווה כי אלה ימצאו חן בעיניה, אפליקציית אירוסין אשר מאפשרת לבני הזוג לבחור את הטבעת יחד (אולי אפילו לשלוח טבעת אירוסין ממכשיר למכשיר, כרמז) יכולה להיות מאוד אטרקטיבית לזוגות בכל הגילאים: החל בגילאים היותר מנוסים, שממילא יש להם גישה יותר פרקטית לעניין ועד לגילאים הצעירים יותר שממילא הם פחות שמרנים מאשר הדורות שעברו.

עבור מי שיידעו לעשות את זה טוב, פיתוח אפליקציות לאייפון הוא הזדמנות מדהימה. למי שמעדיפים פיתוח אפליקציות למערכות הפעלה אחרות – הרי שהתחרות שהטלפונים מבוססי האנדרואיד מציגים לאייפון, מאפשרים גם פיתוח אפליקציות לטלפונים אחרים שיעשו את אותו דבר. אם יש מי ששולט בפיתוח אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד – הפוטנציאל העסקי שלו הרבה יותר גדול.

אז כן, פיתוח אפליקציות לאייפון או פיתוח אפליקציות לאנדרואיד גם עבור טבעות אירוסין – זאת אפשרות ששווה וכדאי לחקור. בכלל, פיתוח אפליקציות הוא תחום שדורש חשיבה מקורית ויצירתית, גם בכיוונים שלא הייתם מצפים. אחרי הכל, זה בדיוק מה שהאייפון עשה: הפך טלפון למשהו הרבה יותר משמעותי.