בחירת טבעת אירוסין – כל הטיפים

מכיוון שיש כל כך הרבה טבעות אירוסין בשוק ואתה לא יודע איזו לבחור, יש מספר טיפים שיכול לעזור לך לצמצם את הרשימה ולבחור מתוך מספר קטן יותר של טבעות אירוסין שמתאימות לזוגתך. ראשית, מזל טוב, אתה הולך להציע נישואין לבחירת ליבך, ונושא כמו טבעות אירוסין הוא חשוב מאוד ויש לדעת מה לעשות לפני שבוחרים. הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להגדיר את מסגרת התקציב. טבעות אירוסין יכולות להגיע עד לעשרות אלפי שקלים, וזה עוד לפני טבעת הנישואין שאתה גם צריך לקנות. הגדרת מסגרת התקציב תעזור לך להתמקד ולראות רק טבעות אירוסין שעולות כמה שאתה מוכן או יכול להוציא. כדאי לומר שלא צריך לחרוג מן המסגרת לגמרי, שכן ההוצאות הנלוות לחתונה יוסיפו עוד מעמסה כלכלית, וכדאי לחשוב בהיגיון. הצעת הנישואין גם היא דורשת הפקה לא קטנה, בין אם תבחרו טיול בקלנועיות , הצעה בכדור פורח  או הצעה במסעדת פירות ים יוקרתית העלות של ההפקה צריכה להיכלל בתחשיב ההוצאות לחתונה.

 
לבחור את החומר

טבעות אירוסין יכולות להיות עשויות מחומרים שונים, ולרוב אתה כנראה תצטרך לבחור בין זהב לבן ובין זהב צהוב. את ההבדלים ביו החומרים השונים יוכלו להסביר לך בחנות שבה תרכוש את הטבעת, אך מכיוון שבניגוד לטבעות נישואין, טבעות אירוסין הן בעלות אבן משובצת עליהן, אתה צריך לראות האם השילוב שבין האבן ובין החומר של הטבעת מסתדרים לך בעין וימצאו חן בעיני בחירת ליבך. טבעות אירוסין אמורות לסמל את המחויבות שלך אליה, וככל שתקפיד לבחור מתוך טבעות אירוסין שנראה כי יתאימו לטעמה של המיועדת, כך אתה תוכל להוריד את הנטל הכבד מליבך, שכן היא עדיין צריכה להסכים להינשא לך.

 
טבעות אירוסין – לבדוק כמה מקומות

אתה צריך לראות כמה חנויות, להסתובב, לראות על מה מדובר. בחנות הראשונה שתיכנס אליה כנראה ותוכל לבחור טבעת מאוד יפה ומתאימה, אך ההמלצה היא לראות עוד מקומות ועוד קולקציות. טבעות אירוסין באות גם במחירים שונים, ויכול להיות שתוכל למצוא גם הנחה בחנות אחרת על טבעת דומה. כאשר אתה מחפש טבעות אירוסין אתה חייב להכיר את השוק עד כמה שיותר טוב, כדי שתוכל באמת לבחור את הטבעת המתאימה ביותר, לאחר שסיננת את המועמדות האחרות. יש חנויות שהן מוכרות מותגים לעומת חנויות מפעל, שם ניתן למצוא את הטבעות במחירים זולים יותר. אל תתפתה, לא משנה מה, תחשוב על זה לפחות לילה.

 
להתאים את גודל הטבעת

הטבעת שאתה הולך לקנות אמורה להתאים למישהי מאוד מיוחדת, והטבעת צריכה להתאים בדיוק לאצבע שלה. לכן, לפני שאתה קונה את הטבעת עליך להבטיח את האפשרות שלטבעת יהיה היקף אחר משחשבת ויהיה צורך להקטין או להגדיל. למען הסרת הספקות, אתה מוזמן לקחת מתיבת התכשיטים שלה טבעת אחרת, לשם השוואת גדלים והתאמת הטבעת על האצבע הנכונה.