שירותי בר – מידע כללי

לעיתים שירותי קייטרינג יציעו לכם גם שירותי בר עם אלכוהול תוצרת הארץ וגם ייבוא מחו"ל . מבחינת ההתאמה בין המזון לבר יתכן שזאת תהיה הבחירה החכמה ביותר. שירותי קייטרינג מיומנים ביותר במתן מענה לחוגגים ואיתם, סביר להניח שלא תתקלו בבעיות כמו חוסר באנשי צוות או במשקאות. אפשרות נוספת היא להזמין שירותי בר בנפרד משרותי קייטרינג, או מהאולם עצמו או מחברות חיצוניות. שימו לב להפרשים במחירים, בדרך כלל כאשר שרותי קייטרינג יסגרו איתכם גם על שירותי בר ,המחיר בשקלול הסופי יהיה נמוך יותר.

שירותי בר בנפרד משרותי קייטרינג- על מה להקפיד
שירותי בר צריכים לכלול, במקרה הגרוע ביותר, ברמן אחד לכל 50 חוגגים וזאת בהנחה שלא כל הברמנים עסוקים בשירות ישיר מול החוגגים כל הזמן, אלא חלקם עסוקים גם בדברים טכניים כמו מילוי מלאיים, סידור ופנוי כוסות ופינות אוכל באולם עצמו (אלא אם כן הוחלט שזה תפקידו על האולם או של העובדים המועסקים על ידי שירותי קייטרינג), שימו לב שלא מחייבים אתכם על תוספת לכוח אדם הכרחי. מעבר לזה, בדקו את נכונות שירותי הבר להגיש גם בקבוקים שתביאו בעצמכם, הן אם בגלל רצון למשקה מיוחד שאינו נפוץ או חיסכון במחיר. זאת זכותם המלאה.

שרותי בר עם שירותי קייטרינג – מאיזה מוקשים להיזהר?
הבחירה הנוחה ביותר היא שירותי קייטרינג המספקים גם בר. זאת תהיה בחירה נבונה כאשר אתם מבקשים אירוע קלאסי, כיוון שרוב שירותי קייטרינג לא מספיקים דברים ייחודיים כגון בר אקטיבי, אלא בעיקר שתייה ושירות בסיסיים. גם כאן, בדקו את המלאי המשקאות ואת נכונותם של נותני השירות ללכת לקראתכם ולהגיש גם משקאות שאינם נכללים על התפריט הסטנדרטי.שימו לב ששירותי קייטרינג אותם בחרתם, לא נותנים דגש לאוכל על חשבון השירות בבר. מבלי להפחית לרגע מחשיבותו של האוכל בסך הכול החגיגה, במקרה ותרגישו כי שירותי קייטרינג מסוימים מדגישים את האוכל בלי יחס מוקפד לבר, שיקלו לקחת שרותי בר בנפרד.

הבר באירוע כמוקד חברתי
בחירה מוצלחת בבר יכולה להרים את האירוע שלכם ולהפוך אותו להצלחה, בדיוק כמו בעל מקצוע בעסקי הפקת אירועים. מלבד בחירה מוקפדת לצורך הבאת קייטרינג מוצלח. הבר ראוי ליחס דומה. ליד הבר יכולים להיווצר קשרים חברתיים יפים, יש לא מעט זוגות שהכירו ליד הבר בחתונות של חברים משותפים. שירות לבבי, מרחב אישי לכל אורח וסוגי משקאות מסקרנים שיעוררו שיחה. החל מקוקטייל בית ייחודי ועד משקאות נדירים. בבחירת הקוקטיילים כדי לוודא שיש קוקטיילים באחוזי אלכוהול שונים, בהנחה שלא כל האורחים מתורגלים בשתייה, אבל בכל זאת כולם ירצו לשתות מעט כדי לקחת חלק בשמחה.