בר אקטיבי

המקביל לבחירה מדויקת של שירותי קייטרינג,שידאגו לחייך ולקיבת האורחים, כדאי לכם לשקול בר אקטיבי לאירוע שלכם זה יכול להפוך כל מסיבת לחוויתית יותר  זה תטים כמעט לכל מסיבה, מסיבת רווקים בוילה, חתונות, מסיבת יום הולדת ועוד.. שיאפשר לכם לפנק את האורחים ולגרום להם לחייך כל הדרך משער הכניסה ועד שיחזרו הביתה. קייטרינג משובח בלבד לאירוע שלכם זה לא מספיק. גם אם בחרתם בשרותי קייטרינג מהודרים והגשה ייחודית, בסופו של דבר מה שאנשים יזכרו מהאירוע זה את מה שגרם להם לשמוח.

?מה מציע בר אקטיבי
בר אקטיבי הוא מילה נרדפת לקוקטילים צבעוניים ומתוקים ויספקו את השחרור של האלכוהול גם ממי שממעט לשתות בדרך כלל. בר אקטיבי מקצועי יאפשר לכם לבחור בין משקאות רבים באחוזי אלכוהול משתנים יתאימו לכל אורח. אצל כל בר אקטיבי תוכלו למצוא את מנת הדגל שלו, אם בסוג של קוקטייל ייחודי, מרכיבים יוצאי דופן או צורת הגשה מקורית. כמו שלכל שירות קייטרינג יש את המלצות הבית, כך כדאי גם להתייעץ עם הבר האקטיבי הנבחר שלכם לגבי המשקה שילווה את האירוע ויהפוך ללוגו שלו. בעוד שעבודתם השירות של האוכל ואותו קייטרינג שבחרתם, מסיים את תפקידו מייד עם המנה האחרונה. שרות הבר האקטיבי ממשיך לחגוג איתכם עד לאחרון האורחים

בר אקטיבי – לא רק אלכוהול
עם השנים הפכו שירותי הבר האקטיבי לחלק חשוב המהווה את הרוח החיה במסיבות. מלבד אנשי צוות נמרצים שתפקידם לשמח את האורחים ולביא אליהם את המשקאות, בר אקטיבי טוב ילווה את האורחים מרגע הכניסה לאירוע. אם על ידי נתינת מראה אטרקטיבי לבר הנייח בכניסה ואם על ידי השתלבות הרמונית ביחד עם שירות קייטרינג, תוך כדי דאגה למשקה המתאים ביחד עם המזון המתאים, גם אם בחרתם בנפרד קייטרינג ובנפרד בר, ברמנים מקצועיים יעזרו לכם להתאים את המשקאות למאכלים שיסופקו על ידי כל קייטרינג אפשרי.

שמחה גדולה הלילה
כיום ,ברים אקטיביים מציעים שירותים בנוסף לאספקת המשקאות לאולמות וגני אירועים לבת מצווה למשל או לחתונה . אחד השירותים המקוריים ביותר שתוכלו להשיג דרך חלק מספקי הברים האקטיביים הינם רקדנים בתשלום. תפקידם של הרקדנים האלו, בנוסף להגשת משקאות בדרך כמעט סמויה ,כך שכל אורח מקבל יחס אישי, הוא להעיר את הרחבה כך שכל הרווקים והרווקות שבאורחים יקומו לרקוד כמו במסיבת רווקים או רווקות פרטית. כולנו מכירים את הרגע הזה שצוות השירות במסגרת הארוחה וההגשה של מיטב מעדני קייטרינג מפנה את הצלחות בין המנות, הדי ג'י מתחיל לנגן...אבל אף אחד לא קם. כולם מתביישים להיות הראשונים על הרחבה. לשם כך קיימים הרקדנים השכירים שתפקידם לתפוס את הרחבה ולהקים גם את הביישן הגדול ביותר לריקוד סוער.