קייטרינג למסיבת אירוסין

אירוסין הם מאורע משמח בחיי בני הזוג, טקס האירוסין מעיד כי בקרוב יבואו בני הזוג בברית הנישואין. תקופת האירוסין מתחילה ברגע בו מקבלת האישה את הצעת הנישואין של הגבר. בקרב האוכלוסייה הדתית נהוג לבקש את הסכמת ההורים לפני הצגת ההצעה בפני הכלה. את המאורע המשמח נהוג לציין במסיבת אירוסין שמחה ומלאה כל טוב.

כל זוג רשאי לקבוע בעצמי כיצד ומתי לחגוג את המאורע. ישנם זוגות אשר בוחרים לערוך מסיבה גדולה, מפוארת ורבת משתתפים וישנם זוגות אשר בוחרים במאורע משפחתי צנוע יותר. בכל אחד מהאירועים הללו יש צורך בכיבוד ואוכל לאורחים. הזמנת קייטרינג איכותי מהווה פתרון מתאים וטעים בעבור האירוע. את האוכל אשר יוגש באירוע יש לבחור בהתאם לסוג האורחים ואופי האירוע.

 
כיצד לבחור שירותי קייטרינג לאירוע?

האוכל מקבל תפקיד חשוב בכל אירוע, בכדי להבטיח את הנאת האורחים כדאי לבחור קייטרינג איכותי ומגוון. כאשר בוחרים חברת שירותי מזון יש לבחון את רמת ההיגיינה של החברה, המטבחים בהם מתבשל האוכל, טריות חומרי הגלם ואופן הובלת המזון. חשוב לבחון המלצות של לקוחות קודמים ולברר היטב מה כוללת הצעת המחיר.

כל חברת שירותי קייטרינג מציעה מספר תפריטים, בכדי לבחור את המזון הטוב ביותר כדאי להגיע אל משרדי החברה ולבצע טעימות. לאחר הטעימות כדאי לבחור תפריט מגוון אשר מכיל סלטים טריים, מנות ראשונות, תוספות חמות, 2 מנות בשריות לפחות, מנת דג, מנה צמחונית וקינוחים. במקרים בהם צפויים להגיע אל האירוע ילדים קטנים כדאי להוסיף אל התפריט גם מנות ידידותיות לילדים. אם ידוע כי יגיעו את האירוע אורחים צמחוניים רבים כדאי גם כן לבחור בעבורם מספר מנות צמחוניות.

אפשרות נוספת למסיבת אירוסין היא הגשה בצורת מזנון פתוח לאורחים. כל המזון יוצג לאורחים במזנון פתוח וכל אורח רשאי לגשת ולבחור בעצמו את האוכל. במקרים רבים ניתן יהיה לבשל חלק מהמזון אל מול עיני האורחים ולהבטיח טריות והתאמה אישית לטעמם של האורחים. המזנון מהווה אפשרות זולה יותר, ההגשה העצמית חוסכת את עלות שכירת שירותי המלצרים.  

 
מסיבות אירוסין במגזר הדתי

החברה הדתית בישראל מייחסת חשיבות רבה לטקס האירוסין. הם נוהגים לבצע טקסים סמליים במהלך המסיבה ובעבורם אין דיי בהחלפת טבעות אירוסין הדדית בין בני הזוג. הטקסים אשר מאפיינים את האירוע משתנים בהתאם למוצאם של בני הזוג, ישנם טקסים מיוחדים בעבור הקהילה האשכנזית וטקסים מיוחדים בעבור הקהילה המזרחית.

דתיים רבים נוהגים להציב מחיצה מפרידה בין נשים וגברים במהלך האירוע. חשוב להדגיש כי בעבור אירוע מסוג זה יש לבחור קייטרינג כשר ולא ניתן להגיש פירות ים או קינוח חלבי לאחר מנות בשריות. אך ניתן יהיה למצוא תפריטים עשירים ומגוונים מלאים במזון כשר ומשובח בעבור האורחים. את הקינוחים החלביים נחליף בקינוחי פרווה, פירות, שוקולד מריר ועוד.