קייטרינג – האוכל מגיע אליכם בטוב טעם

כל מי שמתכנן אירוע או מוזמן להשתתף בו כאורח יודע עד כמה חשוב הוא שירות ההסעדה – הקייטרינג. לא רק לטיב המזון, לאיכותו ולמגוון סוגי המזון המוגשים באירוע יש חשיבות אלא גם על כמותו, טריותו ואופן ההגשה שבו.


שיקולים בבחירת שירות קייטרינג:


יש שיקולים שונים בבחירת סוג הקייטרינג לאירוע – הן מבחינת הנגישות וההגשה והן, כמובן, מבחינת התפריט. יש אירועים שנערכים בחיק הטבע, לאו דווקא בגני אירועים, אלא ב" שום מקום" ומי שמפיקים את האירוע רוצים ש האירוע ייראה ויורגש מושקע ו.. מושלם. כאשר מזמינים שירות הסעדה מחברה המספקת אותו יש לברר האם היא מסוגלת לשנע אותו עד לאתר שבו מתקיים האירוע.
הנושא חשוב. שווה  לעשות סקר שוק,  לברר האם החברה מסוגלת לשרת מספר רב של סועדים,לבדוק אפשרות מתן מענה לצמחוניים, לבקש הצעות מחיר ולהשוות.
תכנון מוקפד של קייטרינג באירועים גדולים כולל 'טעימות' במקום שבו מוגש מזון של חברת הסעדה המועמדת לספק לנו שירות. אנחנו יכולים להתרשם מאיכות המזון, מטריותו, מהמגוון שלו וגם מהשירות.


כשרוצים קייטרינג מיוחד:


רעיונות, המלצות, חוות דעת נלהבות וגם הפוכות אפשר למצוא בפורומים שונים באינטרנט. בכל פורום העוסק במזון אפשר לקבל רעיונות שעשויים לסייע לכם להרכיב תפריט מועשר לא רק באבות מזון אלא גם בגימיקים שונים.
בכלל – סוד ההצלחה הוא בגיוון, בחידוש, בדברים לא צפויים. יש אנשים המקבלים השראה ליצירת קייטרינג ייחודי בשעה שהם עוסקים בדברים אשר כל קשר בינם ובין מזון מקרי לחלוטין כגון: בשעה של הורדת שירים מיוטיוב, בהכנת ארכיון מוזיקלי פרטי באמצעות שירים להורדה באינטרנט, טיול, שיט, שעה שקטה של הרהורים , שבה, לפתע, כמו משום מקום צץ ומבצבץ רעיון מדליק.
אף שיפה ומקורי לגוון ולהעשיר את התפריט לא רק במזון אלא גם בכלים מיוחדים, בצורת הגשה מעניינת ומקורית ועוד- אסור לשכוח את העיקר: המזון. ככל שהוא מגוון ואיכותי ועונה לטעמים שונים, כך ייחשב כל שירות הקייטרינג לשירות הסעדה מעולה.
מאחר שהמזון הוא המרכיב החשוב והמרכזי באירועים רבים, מוצדק להשקיע מחשבה בתכנונו וכסף לביצועו. בתיאבון!