חשיבות הצד הקולינארי באירוע

ידוע שאנו הישראלים מעניקים לאוכל מקום של כבוד בחיינו. כמעט בכל אירוע, לא משנה מהו הנושא, מי חוגג, מה הגיל הממוצע, העדה או האזור בארץ, אוכל יהיה מעורב. לכן, בכל תכנון אירוע, בין אם מדובר על יום העצמאות אצלכם בגינה, יום הולדת אצל חברים או החתונה של בתכם- יש להתייחס לנושא האוכל במירב תשומת הלב. חלקכם המוכשר ובעל הזמן והמוטיבציה לכך יעדיף להכין הכול בעצמו, אך לחלק האחר, אלו שאינם מוכשרים מאוד בתחום הקולינארי, או אלו שאין להם הזמן או האמצעים- פתרון חברות הקייטרינג הוא הפתרון בשבילכם.

מהו קייטרינג?

קייטרינג הוא בעצם מילה נרדפת לחברת הסעדה. זוהי חברה שאתם שוכרים בהתאם לסוג האירוע, סוג המזון שאתם מעוניינים להגיש ובהתאם להמלצות. בחירת חברת קייטרינג הינה בחירה חשובה ביותר (אחרי הכול כולנו יודעים שכשאנשים יוצאים מאירוע, טיב האוכל יהיה הנושא הראשון שיסקר בדקדקנות). ולכן, יש להקדיש לו מספיק זמן, זאת לאחר הבחירה של טבעות אירוסין ונישואין, שמלת הכלה וכל שאר הארגונים. יש אינספור חברות קייטרינג בארץ, כל אחת מהן מתמחה בסגנון שונה.

בחירת חברת הסעדה

לפני שאתם ניגשים לבחור חברת קייטרינג, חשבו מהו סוג האוכל שאתם מעוניינים בו לאירוע. למשל, הקרניבורים מבינכם יוכלו לפנות לחברות המתמחות באסאדו, כאשר אוהבי הפחמימות יוכלו לבחור תפריט איטלקי יותר. אם ישנה התלבטות, עדיף תמיד להגיע לטעימות בחברות הקייטרינג המדוברות. כך תוכלו להתרשם מהמבחר ומהטעם, ואם תרצו תוכלו גם לבקש להגיע לאירוע בו מועסקת החברה על מנת לראות כיצד היא מתנהלת באירוע. יש להתייחס גם לטיב המוזמנים, ולהתאים אליו את מידת הכשרות.

ארגון מקצועי

במידה והחלטתם שכל ארגון האירוע גדול עליכם, תוכלו להיעזר באנשי מקצוע שתפקידם לארגן את כל העניינים הדרושים לאירוע. כך, הם ידאגו לקחת אתכם לכל המקומות הנדרשים על מנת לבחור ולקנות טבעות אירוסין, טבעות נישואין, שמלה לכלה, סידורי פרחים, אולם ותקליטנים. הם כמובן גם ידאגו להכיר לכם את חברות הקייטרינג הנחשקות בשוק כך שכל מה שיהיה עליכם לעשות הוא להגיע, לטעום את האוכל ולהחליט מה לטעמכם.