קייטרינג - פינגר פוד

הדימוי הראשון שעולה בראשנו כשאנו חושבים ארוחת גני אירועים, הוא שלוש מנות כשאחת מהן היא תמיד דג ומאפה פטריות קשה לחיתוך, כשבסופן קינוחים עבשים, חסרי טעם וריח. אבל חייבים ללכת וחייבים לאכול, וצמים במשך היום כדי להשאיר מקום לערב הגדול. ואז אתם נכנסים בשערי גן האירועים, מתלהבים מהעצים הטרופיים ומגרם המדרגות המואר שמוביל לאזור החופה וזווית עינכם השמאלית כבר קולטת שולחן קייטרינג ועמדת צלחות קטנות. מרחוק, נראה כאילו השולחן עמוס בפרחים צבעוניים וזה שלידו נראה כחנות לממכר ממתקים. אתם לוקחים צלחת ותוך כדי חיפוש מזלג מתקרבים לבופה ורואים שהפרחים הם בעצם ירקות חתוכים בצורות מיוחדות וקערות מטבלים אישיות מלאות ברטבים בצבעים מעניינים. מרגישים לפתע כמו אורחי כבוד במסיבה של המלכה אליזבת', אתם מניחים בצלחת קצת מאותם ירקות צבעוניים, לוקחים קערת מטבל ופורשים לעשות קצת מינגלינג עם שאר האורחים. זהו קייטרינג של פינגר פוד שנעשה פופולרי יותר בשנים האחרונות ונראה כי הולך ותופס יותר מקום בעולם הסעדת האירועים והמסיבות. והכי כיף - עם קייטרינג פינגר פוד אפשר לאכול בידיים ואפילו לנסות ולבנות מתכונים משוערים להכנה בבית.

 
דברים טובים באים באריזות קטנות

 

מהו פינגר פוד? לא מדובר בתבשיל אצבעות כמובן, אלא במנות קטנות, כאלו שלא מחייבות שימוש בסכו"ם, 'אוכל ביס'. כמה ביסים והופ! עוברים למנה הבאה. אוכל שמגיע באריזות קטנות יכול להתאים כמעט לכל סוגי המסיבות למעשה. בין אם את עורכת מסיבת רווקות לחברתך ובין אם את ובן זוגך עורכים מסיבת חנוכת בית, תיווכחי שבחירת קייטרינג פינגר פוד יכולה להרים את מצב הרוח של האורחים. מאכלי פינגר פוד נעשים מכל החומרים המשובחים שאפשר למצוא במאכלים בגודל רגיל ולכן טעמם לא נופל מטעמן של ארוחות אחרות. בגלל גודל המנות הקטן של קייטרינג כזה, לאורחים יש פחות סיכוי להרגיש את אותה כבדות ועייפות שמרגישים בדרך כלל אחרי ארוחות גדולות ועמוסות. למשל, פינגר פוד יכול להתאים לכל מסיבת רווקות, אם היא כוללת קייטרינג. האורחות תוכלנה ליהנות משילוב של טעם טוב וקלילות, הרגשת שובע אך לא הרגשת נפיחות וזה חשוב מאוד להמשך הריקודים והשמחה שיתקיימו לכל אורך הערב. פינגר פוד נראה מרשים ביותר, מעוצב להפליא וניכר כי הושקעה בהרכבתו מלאכת מחשבת של פיסול באוכל. גם אפיון זה יכול רק להועיל אם את מתכננת ברגעים אלו ממש מסיבת רווקות לחברה הכי טובה שלך. אם היא אחת שאוהבת הכל מסודר, טיפ טופ מ-א' עד ת', הרי תרצי שהכל יהיה כך גם במסיבה שלה. הכל חייב להיות מסודר ואלגנטי, המתנות, המשחקים וכן גם האוכל שיוגש במהלך הערב. יתרון גדול של פינגר פוד על פני האחרים הוא הרגשת מסיבת הקוקטייל שנוצרת כפועל יוצא ממראהו וצורת אכילתו. עצם אכילת פוטיפרים קטנים, גליליות ממולאות בגבינה ושאר ירקות, קישים חמודים או סנדביצ'ונים עסיסיים בעמידה, מעל צלחת קטנה אך גדולה דיה, מאפשרת לאורחים לשוחח האחד עם השני ביתר קלות. יש יותר מקום לחגוג התלוצצויות ודו שיח וכאמור יותר קל לנוע על הרחבה לאחר הארוחה. זה, אחרי הכל, כל מה שמסיבה טובה צריכה.

 
מוטיב ההפתעה    

 

כולם מצפים שיהיה קייטרינג במסיבה שהוזמנו אליה, אך חשבו על ההפתעה שתעלה על פני האורחים שלכם כשהם יגלו את עולם הפינגר פוד. מקטן ועד גדול, כולם ייהנו לנגוס בפשטידות הקטנות ובסופלה האישי. נשים במיוחד נהנות מדברים יפים ואסתטיים ולכן פינגר פוד יתאים במיוחד לכל מסיבת רווקות, בת מצווה או חינה.