הטרנד החדש לבתים מעוצבים – מזגנים מעוצבים

במדינת ישראל שהיא מדינה חמה מאוד כולם מבינים שצריך מזגן. כל חדר וכל דירה מצויידים במזגנים. אם פעם היו משתמשים במאווררים או פשוט משאירים את החלון פתוח, היום אין מנוס מלהתקין מזגן באמצעות טכנאי מזגנים שזו עבודתו ואם כבר מתקינים מזגן כדאי לבחור אחד כזה שישתלב בעיצוב הכללי של הדירה והיום מדובר בטרנד הולך וגובר שעושים בו שימוש לא רק בדירות יקרות. הרי מה הבעיה במקום להתקין מזגן לבן ופשוט להוסיף עוד כמה שקלים ולקבל מזגן שווה במיוחד שיהיה מיוחד וימשוך את תשומת ליבם של כל מי שמגיע לדירה. היום משקיעים המון בנושא העיצוב כי מבינים שמדובר בשיפור איכות החיים ובעלות יחסית זולה במיוחד למחיר בית או מחיר של דירה. נניח אם רוכשים דירה במיליוני שקלים ורוכשים ריהוט שווה להוסיף עוד 1000-2000 ש"ח ולרכוש מזגן יפהפה ומעוצב מבית טוב של אחת החברות המובילות שמחזיקות מזגנים מעוצבים למשל: תדיראן, אלקטרה וסמסונג.

 

סוגי המזגנים המעוצבים אותם ניתן להתקין

 

טכנאי מזגנים מקצועי יוכל להמליץ לכם על מזגנים מעוצבים מבית היצרנים הגדולים. כיום נהוג לצבוע את הצד החיצוני של המזגן ולעשות כל מיני דוגמאות במיוחד אם מדובר במזגן עילי שנמצא בגובה וכולם רואים אותו. ניתן לחשוב על עיצוב שמשלב את המזגן עם הקיר שסביבו ועם הרהיטים. ישנה אפשרות נוספת של מזגנים מעוצבים כאשר הפתחים שלהם מעוצבים בכל מיני אופנים במקום המלבן הפשוט של פעם למשל מזגן עם פתח חיצוני מעוגל שיש לו יתרון גם בפיזור האויר בחדר. הצבעים הפופולריים ביותר למזגן חוץ מצבע לבן זה צבע שחור וצבע אדום מטאלי ואין ספק שהנוכחות שלהם בחדר משמעותית במיוחד אם עבודת ההתקנה נעשתה כמו שצריך ובמקצועיות. יש לבחון גם האם מדובר במזגן שהוא מפוצל או במזגן נייד שהיתרון הגדול שלו הוא שניתן להתקין אותו בקלות ולעבור דירה איתו בקלות מדובר ביתרון שבא לידי ביטוי בכך ששוכרי דירות רבים שלא רוצים להשקיע במזגן בדירה משתמשים במזגן שכזה.

 

מחירים של מזגנים מעוצבים

 

ובכן, טכנאי מזגנים מקצועי יוכל להמליץ לכם על מזגן שעלותו לא תהיה גבוהה מדי. בדרך כלל מדובר על תוספת של כמה מאות שקלים שיכולה להגיע עד כמה אלפי שקלים בודדים אבל מדובר בסכום שיחסית לעיצוב בית הינו זניח. כמו כן יש מזגנים שניתן להחליף את הצד החיצוני שלהם. לכן חשוב לבחור מזגנים טובים מבית טוב שיתנו את כל היתרונות.