ניתוחים פלסטיים - להיראות ולהרגיש אחרת

מרגישים חוסר בטחון וסובלים מדימוי עצמי נמוך? לא מרוצים ממראה גופכם או הפנים וקמטי הגיל מתחילים להטריד אתכם? ניתוחים פלסטיים כיום, הם אחת הדרכים המהירות ליצירת שינוי חיצוני, ואם חשבתם על הענקת מתנות מקוריות לבן או בת הזוג שלכם, ניתוח פלסטי יכול בהחלט לעמוד בראש הרשימה! כל זאת, בתנאי כמובן שלא יחשבו שאתם רומזים להם משהו...

 

ניתוחים פלסטיים - מתנות מקוריות באמצע החיים

לא כולם מקבלים את עצמם וגופם כפי שהוא, ולא כולם יכולים לשנות בגופם חלקים מסוימים באמצעות טיפוח או פעילות גופנית נמרצת. האף, למשל, לא ישתנה באמצעות כל דיאטה, איפור או קרם הזנה משובח לפנים, וגם הקמטים לא נעלמים מאליהם. עבור רבים, משפיע המראה החיצוני שלהם עד כדי פגיעה בבטחון העצמי ודימוי עצמי נמוך. תורמת לכך החברה, שבעידן השואף לשלמות, הפכה להיות מאד ביקורתית. מבלי להכנס לאספקטים הפסיכולוגיים או הנפשיים, והאם התחושות הן מבוססות או לא, נציין רק כי ניתוחים פלסטיים הם אפשריים יותר, הן מבחינת העלות, והן מבחינת הקלות היחסית, בהם הם מתבצעים, הרבה יותר ממה שהיינו מורגלים בעבר. כיום, באמצעות הטכנולוגיות המתפתחות, ניתן לקבל דוגמה מוחשית באמצעות תוכנות תלת ממד, לאיך יראה האיבר שאתם מעוניינים לשדרג בגופכם. וכך תוכלו לדעת מראש איך תראה התוצאה הסופית, ולהחליט האם זה באמת מה שאתם מעוניינים אם לאו.

 

מזכרות לאירועים הבאים - בטן שטוחה

אם ניקח למשל ניתוח שאיבת שומן מהבטן, נגלה כי בעבר היה הדבר כרוך בהרדמה מלאה, באשפוז של כשלושה ימים, ובהחלמה ממושכת ודי כואבת. כיום, תודות לטכנולוגיה המתפתחת, ופריצות הדרך בתחום הרפואה הפלסטית, ניתן לקיים ניתוח שאיבת שומן בהרדמה מקומית בלבד, ללא אשפוז, ועם זמן החלמה קצר, ולא כואב כלל וכלל.

 

גם בניתוחי הפנים למיניהם עברה הרפואה הפלסטית ממש טרנספורמציה, וכיום קיימת שיטת מתיחת פנים באמצעות חוטים דקיקים המוכנסים אל מתחת לעור, שם הם נפתחים, כמו נוצה זעירה, ובעצם מותחים את הקמט מתחת לפני השטח, ומשאירים אותו מתוח. זוהי שיטה מהפכנית, שלא דורשת הרדמה מלאה, וגם בפנים אין נפיחויות או סימנים משמעותיים. כך שאם יש אירוע בפתח ואתם רוצים להיראות במיטבכם, ניתוחים מסוג זה יוכלו לחולל עבורכם פלאים, וכל שייוותר הוא לרכוש מזכרות לאירועים הבאים עבור האורחים שלכם, לרכוש את מיטב הבגדים, לתכנן אירוע לתפארת, ולהגיע אליו כשאתם נראים במיטבכם – וכפי שלא חשתם כך מעולם.