לנפץ את הסטיגמות על ניתוח פלסטי

בטלוויזיה ובעיתונים, מראים לא פעם כתבות תחקיר על ניתוחים פלסטיים שונים, ומנסים לחשוף את "האמת" מאחורי העולם של הניתוחים הפלסטיים. אז מהי באמת האמת? איך מתנהל ניתוח פלסטי? האם זה הליך נעים או כואב? תוך כמה זמן רואים את התוצאות? מהו תהליך ההלחמה? אין ספק שיש שאלות רבות שעולות בעולם הניתוחים הפלסטיים, וחשוב שאתם תהיו חשופים למידע המהימן ביותר, שיעזור לכם להחליט בנוגע לניתוח המתאים.

 

הניתוח מתאים לכלל האוכלוסייה

חשוב לציין, כי ניתוחים פלסטיים הם לא רק מנת חלקים של כל העשירים וה"מנותחים". רבים מהאנשים שניגשים לעשות ניתוח פלסטי, עושים ניתוח חד פעמי בלבד, לטיפול בבעיה אסתטית ספציפית, ואין להם בעיה כללית עם דימוי הגוף שלהם. הניתוח עצמו והמורכבות שלו, משתנה כמובן בהתאם לסוג הניתוח שאותו אתם בוחרים. אם ניקח לדוגמה את ההליך של מילוי קמטים, נראה שממש לא מדובר על ניתוח, אלא על הזרקות - יש היום שיטות שונות כדי לבצע את המילוי. אחת השיטות הנפוצות ביותר של מילוי קמטים היא להזריק ממש תאי שומן אל תוך האזורים שבהם הקמטים הופיעו, וכך הפנים מקבלות שוב מראה צעיר, וגם טבעי למדי, שכן מדובר בשומן שנמצא בתוך הגוף שלנו.

לעומת זאת, ניתוח של ממש יכול להיות לדוגמה מתיחת בטן. רבים תוהים מה ההבדל בין ניתוח מסוג זה, לבין ניתוח של שאיבת שומן. אפשר לומר כי מתיחת  בטן היא למעשה סוג מסוים של שאיבת שומן, עם כמה הבדלים. בניגוד לשאיבת שומן, כאן שואבים את השומן אך ורק מהבטן, ולא מאזורים אחרים בגוף. הרעיון הוא בעצם לאפשר בעיקר לנשים שחוו מצבים קיצוניים של עלייה וירידה במשקל להיפטר ממצבורי השומן העודפים. פעמים רבות מדובר על נשים אחרי לידה, ופעמים רבות מדובר אף על נשים שהצליחו לעשות דיאטה ולרדת במשקל - אך השומן פשוט לא נעלם מהבטן. הניתוח אם כן מאפשר לכם להיפטר מאותם מצבורי שומן. חשוב מאד לציין, שכל מנתח מומחה בניתוחים פלסטיים, תמיד ימליץ ראשית לשמור על אורח חיים בריא, שיאפשר לגוף להיפטר ממצבורי השומן העודף באופן טבעי - שמירה על תפריט מאוזן ובריא, ועשייה מרובה של תרגילי כושר, מאפשרים ברוב המכריע של המקרים לגוף להיפטר מהשומן - ורק במקרים בהם המשקל יורד והשומן לא נעלם - אזי הולכים לבצע הרמה של הבטן.

 

ויש עוד רשימה ארוכה של ניתוחים

חשוב וראוי לציין שיש כמובן עוד ניתוחים רבים אותם אתם יכולים לבצע. אמנם הניתוח הקודם שהזכרנו הוזכר בזיקה למין הנשי, אבל היום לא מעט גברים הולכים לעבור ניתוחים פלסטיים שעוזרים להם לתקן פגמים אסתטיים מסוגים שונים. מדובר החל מניתוחים פשוטים למדי של שאיבת שומן, שאפילו נעשים אך ורק עם הרדמה מקומית באזור שאליו מחוברת הצינורית ותו לא, ועד לניתוחים שונים כמו ניתוח אף שבו משייפים את הסחוס.