ניתוחים פלסטיים להשגת החיוך המושלם

בקרב מרבית האנשים, המושג "ניתוחים פלסטיים" מתקשר בעיקר להליכים דוגמת שיפוץ אף, מתיחת עור הפנים, הגדלת חזה וכד'. הניתוחים הפלסטיים הבולטים ביותר דוגמת ההליכים הללו תופסים את תשומת ליבם של מרבית האנשים, המתרגלים לראות בניתוחים פלסטיים הליכים בולטים וחיצוניים ביותר, המשנים כליל את המראה החיצוני של המנותח. כמובן שאחת המטרות העיקריות של ניתוחים פלסטיים היא שינוי מראהו החיצוני של המטופל, אך בפועל קיימים ניתוחים פלסטיים שונים אשר נערכים גם מסיבות רפואיות גרידא, ואינם בולטים ומורגשים כל כך כמו ניתוח לשיפוץ האף או החזה – חלקים בגוף אליהם מיד שמים לב.

דוגמה לניתוחים פלסטיים קצת פחות בולטים ו"מפורסמים" הם ניתוחים פלסטיים באזור הפה, אשר נועדו הן לתקן בעיות אורתודנטיות שונות באזור הפה שלנו, והן להעניק למטופל את החיוך המושלם והיפה ביותר. השתלות שיניים, הלבנת שיניים טיפולים שונים באזור הלסת והפה וכד' – כל אלו הם ניתוחים פופולאריים ונפוצים ביותר, אשר מלבד לערכם הבריאותי הגדול מסייעים למטופל גם להשיג חיוך מושלם.

 
יישור שיניים, שתלים מתקדמים ועוד

 

במסגרת אותם ניתוחים פלסטיים באזור הפה, ניתן למנות השתלות שיניים מסוגים שונים (כאשר כיום קיימים שתלים וכתרים מיוחדים בעלי מראה מושלם – בדיוק כמו של שן אמיתית ובריאה), ניתוחים כירורגיים של ממש באזור הפה במידה והם נדרשים מסיבה כזו או אחרת, יישור שיניים באמצעים כאלו ואחרים ועוד.

בין אם אתם פונים למרפאה המתמחה בהשתלת שיניים ברמת גן או שאתם עדיין מחפשים אחר רופא השיניים המומחה והטוב ביותר לביצוע יישור שיניים או ניתוח כירורגי כזה או אחר, חשוב להבין כי בניגוד לניתוחים פלסטיים רבים אחרים, על פי רוב ניתוחים פלסטיים באזור הפה נערכים גם מתוך שיקולים רפואיים גרידא, ולא רק מתוך שיקולים אסתטיים. כאשר אישה מסוימת מעוניינת לעבור ניתוח להגדלת חזה, מדובר בבחירה שלה בלבד, כאשר מבחינה רפואית אין שום מניעה מבחינתה להישאר עם החזה המקורי שלה. במקרה של טיפולי וניתוחי שיניים ופה מקיפים, מדובר על פי רוב בצורך רפואי אמיתי, שכן כנראה שמצב השיניים של מטופל זה אינו אידיאלי, בלשון המעטה...

 

למעשה, עולם הניתוחים הפלסטיים באזור הפה, הכולל כאמור סוגים שונים של כתרים ושתלים, ניתוחים כירורגיים ליישור שיניים ועוד, הינו מתקדם ביותר מבחינה טכנולוגית. כיום, מיוצרים שתלים וכתרים שונים באיכות גבוהה ביותר, אשר לא רק מחקים מבחינת המראה את השיניים האמיתיות שלנו באופן מושלם, אלא גם מתאפיינים בתכונות עמידות ואיכות חומרית שונות אשר מאפשרות להם להחזיק שנים רבות, ולפתור עבורנו בעיות שונות באזור הפה והחניכיים לטווח הארוך.

 

תחום הרפואה האסתטית בכל הנוגע לאזור הפה והשגת החיוך המושלם הינו תחום מתקדם מאוד כיום וכולל את שיטת all on 4 שהינה טיפול יעיל לשיקום אסתטי. כך שעבור כל מי שמעוניין להשיג את החיוך המושלם כדאי ללכת ולברר אודות ההליכים האפשריים עבורו – החיוך המושלם שלכם נמצא ממש מעבר לפינה!