החיים אחרי שאיבת שומן

בכל מקרה מדובר באחד הניתוחים שנחשבים לפשוטים ביותר, משום שלא תמיד צריך הרדמה מלאה, אך אם מבצעים שאיבת שומן מאסיבית, כדאי להרדים לגמרי כדי שהתוצאות יהיו משביעות רצון. שאיבת שומן היא ניתוח אסתטי שבמהלכו אנשים בעלי הצטברויות שומן רבות באזורים שונים בגוף רוצים או צריכים להיפטר מהן, ואין להם דרך אחרת לעשות זאת. אחת המחלות הקשות ביותר של המאה ה-20 וזו שאחריה, שבה אנו חיים כיום היא השמנת יתר. אנשים משמינים מעבר לכל פרופורציה ומגיעים למצב שבו הם מזיקים לעצמם יותר ממה שהאוכל אמור להזין אותם, ואין להם את האפשרות לרדת במשקל ולהצר היקפים. לכן שאיבת שומנים היא הליך רפואי שיכול לעזור להם להגיע למימדים הנכונים שלהם, ובעזרת שאיבת שומן אפשר להתחיל לרזות.

 
החיים שאחרי שאיבת שומן

החיים שאחרי ההליך הרפואי יכולים להיות טובים מאוד ויכולים להיות בעייתיים יותר, משום שצריך לדעת כיצד שומרים על המשקל הנמוך. לפני הכל, כאשר שואבים את השומן נשאר לא מעט עור עודף שיש להסיר גם אותו, שכן לגוף יש יכולת מוגבלת להחזיר את העור למצבו הטבעי, משום שהאלסטיות של העור מאוד מינימאלית. השמנה והרזיה מינורית יכולה להתמודד עם מצב העור, אך במצבי קיצון שדורשים שאיבת שומן חייבים להסיר עוד את העור העודף. לכן, לאחר הליך של שאיבת שומן יש תקופת החלמה שמשתנה בין מטופל אחד לאחר, וההתמודדות עם התפרים ועם הפולשנות של ההליך הכירורגי יכולה להשפיע על הגוף על ידי כאבים ותשישות, ואלה ייעלמו תוך זמן לא רב.

 
להמתין לתוצאות הסופיות

כדי לראות תוצאות סופיות של שאיבת שומן יש להמתין כחצי שנה. הגוף אמור להתאושש מהמצב שבו הוא נמצא ועם הזמן הוא מתחיל להשתקם ומאמץ את המבנה החדש שקיבל. במידה ועוברים שאיבת שומן בסנטר, התוצאות הסופיות יהיו רק לאחר שנה שלמה. הסבלנות צריכה בסופו של דבר להשתלם, אך יש במקביל להמשיך ולעבוד על ההרזיה, ולתת לגוף את הדחיפה שלנו על מנת שיוכל להרזות עוד יותר ולקבל את הצורה שאנו רוצים. כלומר, אין צורך להילחץ אם לא רואים תוצאות מיד - ולא צריך לברוח לדיאטת הרזיה מהירה. כמובן שהסיכוי לקבל את מבנה הגוף הראשוני הוא לא גבוה יתר על המידה, אך שאיבת שומן מוציאה את הסובלים ממשקל עודף ממצב של סכנת החיים המוחשית שהם נמצאים בה.

 
לשאוב וליהנות מהחיים

רבים מבין המטופלים שמבקשים לשאוב את השומן עושים זאת כדי להיפטר מצמיגים מיותרים באזור המותניים, הירכיים או הזרועות. לאורך השנים יש הצטברויות של שומן שלא ניתן להסיק באמצעות פעילות גופנית וכיוצא בזה, אך כן יש לשמור על תזונה נכונה, להימנע מאוכל בעל ערך קלורי גבוהה כגון: המבורגר, כל סוגי הפיצה ומאפים שונים אחרים למינהם, כדי שהמצב לא יהפוך להיות עודף משקל. תמיד כדאי להימנע מהליכים כירורגיים פולשניים למיניהם.