שאיבת שומן, הגדלת חזה - ניתוחים של המאה

אומנם היום, כשהטכנולוגיה הפכה לסופר משוכללת ואפשרויות הרפואה נהיו מגה ענקיות, העצה הזו כמעט איבדה מכוחה. הכל בזכות הרפואה הפלסטית שעשתה בעשורים האחרונים צעדי ענק, כך שכל החפץ היום לשנות את מראהו ובכך להיות יותר בטוח בעצמו, אין סיבה שלא יפנה לאחת הקליניקות הקרובות לביתו. אומנם לצד הניתוחים המהפכניים הרבים בתחום הרפואה הפלסטית, ניתוח הגדלת חזה וניתוח שאיבת שומן הם שני הניתוחים הבולטים במיוחד בתחום.

 
הקשר בין ניתוחים אסתטיים לביטחון אישי

בתקופה בה כולנו שואבים ליופי אידיאלי ולשלמות עצמית, ניתוחים אסתטיים ניצבים לצידינו בגאווה ובכבוד, תוך שהם מעניקים לנו אפשרות נפלאה להגשים את עצמנו ולהיות מאושרים. הרי אם לא נהיה שבעי רצון מחזה קטן או מבטן גדולה, אין סיבה שגם לא נקרין את זה החוצה לסביבה. אומנם אם נצליח לשנות אפילו משהו קטן, אין ספק כי הרגשתנו תקפוץ לשמיים ואין ספק כי נקבל על כך פידבק חיובי מבחוץ. זו הסיבה כי ניתוח שאיבת שומן וניתוח הגדלת חזה, הפכו לניתוחים של המאה, המאפשרים לכל אחד מאיתנו להיות שלם עם עצמו ובטוח במראהו. אך יש גם ניתוחים אחרים המציעים לנו חיי איכות וזוכים גם הם לביקושים ערים: תיקון ראיה, החלקת העור, הצרת ירכיים, תיקוני אף והזרקות בוטקס.

 
שאיבת שומן במסגרת טיפולים אסתטיים


על אף שתחום הרפואה האסתטית מציע לנו מבחר עשיר מאד של ניתוחים וטיפולים שונים, ניתוח שאיבת שומן זוכה למרבית הביקושים. למה? כי ניתוח שאיבת שומן פונה לא רק לאנשים הסובלים מהשמנת יתר אלא גם לנשים לאחר הריונות, לגברים עם עור רפוי ואפילו לאלה שרק רוצים ליישר קצת את הבטן, בכל זאת אף אחד לא מוגן מפני כוח הגרביטציה. מה גם, תתפלאו לדעת אך ניתוח שאיבת שומן לא מתבצע רק באזור הבטן אלא גם באזור הזרועות, הירכיים, האחוריים, הגב ועוד אם כי ניתוח שאיבת שומן לא מחליף התזונה נכונה וכושר גופני.

 
מידע שחשוב לדעת על ניתוח שאיבת שומן


נכון שניתוח שאיבת שומן אפשר לעשות כמעט בכל מקום בגוף, עדיין מדובר בניתוח שלא מתאים לאנשים המחפשים פתרון מהיר וקל להרזות ללא מאמץ. במילים אחרות, שאיבת שומן לא מתאימה לאנשים בעלי עודפי משקלים גבוהים מאד ובמרבית המקרים הרופא המנתח יבקש מהמעוניינים לעבור ניתוח שאיבת שומן, לחזור אליו אחרי דיאטה מאוזנת ואחרי שהשילו מעצמם את הקילוגרמים המיותרים באופן טבעי. בנוסף לכל, חשוב להדגיש כי ניתוח שאיבת שומן זהו הוא ניתוח עם אחוזי הצלחה גבוהים אם כי ללא טיפול ומעקב ראוי הוא עלול לגרום לתופעות לוואי.