שאיבת שומן - למי זה מתאים?

מי לא רוצה גוף מושלם? מאז האבות הקדמונים, נולד הדיון לגבי השאלה אם הגוף הוא רק כלי לנשמה הנצחית, אך הרצון להשגת דמות גשמית מושלמת תמיד היה חזק. מן הפסלים של היוונים הקדמונים עד עידן הרנסאנס ויצירותיו של  מיכאלאנג'לו, צורה מושלמת הוענקה לפסלים של האלים המכובדים. "האל היווני" הוא מושג מודרני המדבר על עלם צעיר וטוב מראה. לפיכך השגת דמות מושלמת עבור רבים היא לא פחות מאשר מסע אחר הגביע הקדוש. אנשים מבלים זמן רב כל יום ומבזבזים כסף ואנרגיה כדי לקבל את הצורה הגשמית המושלמת. למעשה, שומן בלתי רצוי בהחלט יכול להיחשב כנקמה הגדולה ביותר של המאה הזו. אבל עבור אנשים מסוימים הבעיה שרירה וקיימת והם נאלצים להזיע שעות בחדר כושר  או לגווע ברעב בשל  דיאטות רצח. כל זאת בתקווה שעודפי השומן  ייעלמו. במצב כזה, שאיבת שומן יכולה להיות אופציה נוחה יותר ופחות מתסכלת להגיע אל התוצאה הרצויה.

 
הכנות להליך שאיבת שומן

 

שאיבת שומן היא הליך כירורגי קוסמטי של הסרת שומן לא רצוי מאזורים מסוימים שלא מגיבים טוב לדיאטות או תרגילי ספורט, כמו אופני הרים. אבל ככל הליך כירורגי, יש לו  סיכונים וסיבוכים אפשריים. זה לא אמור להיחשב  כקיצור דרך אל הגוף המושלם. דיאטה טובה ומאוזנת והרבה פעילות גופנית הם עדיין הדרכים הטובות ביותר להיכנס לכושר ולהתחטב. רק אם מאמץ ייעודי לא הביא לשיפור, שאיבת שומן צריכה לבוא בתור אופציה. אבל חשוב לדעת אם שאיבת שומן מתאימה לך, ואם אתה מתאים לניתוח שאיבת שומן. להלן כמה שיקולים בנוגע למי הוא מועמד מתאים לשאיבת שומן.
אדם עם בריאות טובה הוא בעל סבירות פחותה לפתח סיבוכים בשל שאיבת שומן. שילוב של דיאטה וספורט ישפר את חילוף החומרים שלכם ואת החסינות, ויצמצם  סיכונים. זה חיוני  לשמור על התזונה שלך לפני הניתוח, דרך טובה תהיה להדביק מדבקות  על המקרר המזכירות לך מה אכלת היום וממה אתה צריך להימנע. עישון היא בעיה לפני כל  ניתוח וניתוח שאיבת שומן אינו שונה. אתה חייב להפסיק לעשן לפחות שבועיים לפני הניתוח שלך, וגם אז יתכנו סיבוכים הנובעים מהעישון.

 
היסטוריה רפואית


ההיסטוריה הרפואית מהעבר שלך היא בעלת  משמעות אדירה. אדם אשר יש לו הפרעת קצב לב, פרכוסים, פקקת ורידים , דלקות עור, גזזת, מחלות לב שונות, נטייה לבצקות, או דברים כגון אלו, חייב ליידע את הרופא ולהתייעץ עמו בעניין לפני הניתוח.
תרופות כמו אספירין, תרופות נוגדות דלקת, קומדין, ועד, הן תרופות שיש להימנע מהן לפני הניתוח. תוספי תזונה או ויטמינים מכל סוג גם הם עניין שיש לדווח עליו לרופא המטפל.
גיל גם הוא עניין שיש לקחת בחשבון אנשים מעל גיל 40 יזדקקו ליותר זמן להתאושש מן הניתוח, ומצד שני גם לילדים מתחת לגיל 18 לא מומלץ לעבור ניתוח מסוג זה.