מתיחת בטן טובה היא כמו גוף חדש לחלוטין

עולם הניתוחים הפלסטיים הוא עולם מורכב ומרתק של אפשרויות שעד לפני מספר שנים נראו בדיוניות לחלוטין. עבור סבתנו למשל האופציה להעלים לחלוטין תופעה יחסית פעוטה כמו דליות ברגליים הייתה בזמנו פנטזיה מוזרה שאינה יכולה להתקיים. נשים וגברים הסכינו לאורך שנים עם תופעות שהיום נחשבות כקלות יחסית לטיפול משיעור יתר ועד לנקודות חן בולטות ומכוערות , מעודף עור רפוי ורופס סביב העפעפיים ועד לאף מזדקר ומכוער. מה איננו יכולים לעשות היום בשביל להתייפות? להסיר משקפיים ושיער מיותר, להעלים קרחות, להגדיל או להקטין חזה, לשאוב שומן שנובע מיותר מדי נודלס ולעצב פנים. הביטו בכל אותן כוכבות הוליוודיות זוהרות, מטופחות ויפהפיות גם בגילאי ה45 וה55 שלהן. נראות צעירות מגילן ומוקפדות עד הפרט האחרון במראן החיצוני.

כל מנתח פלסטי אותו תשאלו יסביר לכם שהקו בין לטפל בעצמנו ולהיות יפים יותר ולהרגיש טוב יותר עם עצמנו לבין להגזים ולהיות מוטרדים מדיי לגבי מראנו החיצוני הוא קו דק אבל חשוב מאוד. ניתוחים פלסטיים באים בראש ובראשונה לטפל בבריאותינו ולהטיב עם גופינו ועם מידת הביטחון העצמי והאהבה אותה אנו רוכשים לעצמנו ואין זה משנה באיזה גיל מדובר, בדיוק כמו שטיפולי דליות ברגליים עונים על צורך בריאותי מלבד אסתטי. בכל גיל ובכל מצב אנו יכולים להגיע למצב יפה יותר של הגוף ובריא יותר ומתוך כך ליצור עבור עצמנו מציאות חיים ואיכות חיים טובות יותר.

אחד התחומים בפלסטיקה האסטטית בהם זה בולט במיוחד הוא בתחום מתיחות הבטן במיוחד כשהן משולבות בשאיבת שומן. מתיחת בטן היא ניתוח פלסטי מורכב ולא קל שדורש תקופת החלמה לא קצרה אבל יחד עם זאת בזכות המיומנות הגבוהה הנוכחית של התחום הפלסטי הוא מתגלה כאחד הניתוחים המשמעותיים ביותר והמתגמלים ביותר שניתן לצפות להם כשרוצים לשנות את מראה הגוף ולהטיב עימו.
בעידן זה שבו לכל כך הרבה אנשים יש עודף משקל רב הופכת הבטן כשמה כן היא לבטן הרכה... עודפי שומן רבים מתרכזים בה ומקשים על אנשים רבים את הנשימה, ההתנהלות הגופנית והכושר הגופני. בשל כרס גדולה נפגעים אצל לא מעט אנשים חיי המין ודברים משמעותיים ופשוטים כמו קניית בגדים אופנתיים, הליכה לים בבגד ים ועוד. מעבר לכך לא מעט נשים נשארת אחרי תקופת ההריונות והלידות בטן רפויה שמקשה עליהן לאהוב את גופן כפי שהוא ומעוררת בהן געגועים לימים בהן הבטן הייתה קטנה וחלקה. ניתוחים פלסטיים כידוע לכולנו לא באים במקום דיאטה נכונה ופעילות גופנית. הם נועדו להיות עזרים תומכים במסענו לעבר יופיינו בכל גיל ומצב. מתיחת בטן מתאימה אחרי דיאטה כשהעור רפוי והיא הרבה פעמים תתאים מאד לאנשים, גברים ונשים שעברו דיאטה קיצונית, השילו ממשקלם עודפי שומן גדולים ונותרו עם עודפי עור בלתי אסטטיים. הניתוח מקצר ומעלים תופעה זו, גורם לבטן להיות חלקה ומוצקה בהרבה, לעיתים קרובות מסלק בשאיבת שומן גם שומן עודף בכמות מסוימת שנשאר באזור לאחר הדיאטה ועל אף הצלקת היחסית שנותרת בעור, נותן למנותחים את ההזדמנות לגוף חדש וחטוב בהרבה שיאפשר להם ליהנות הרבה יותר ממאמצי הדיאטה הניכרים שעשו. מתיחת בטן היא מתנה מופלאה שכדאי לנצלה בחוכמה מתוך ייעוץ מקצועי רציני עם מנתח פלסטי מנוסה ובכיר.