האם אפשר למתוח בטן גם בחדר כושר

מתיחת בטן נועדה ליצור את המראה שאנחנו באמת שואפים לקבל אותו, אך לא תמיד מצליחים. אנחנו רואים בתוכניות טלוויזיה, בסרטים ובפרסומות דוגמנות כיצד גברים ונשים מסתובבים ללא חולצה עם בטן מתוחה ורוצים כזו גם כן. מתיחת בטן באופן עצמאי היא תהליך סיזיפי ומתמשך שיוצר בסופו של את מה שחיכינו לו. מתיחת בטן גם ניתן לבצע באמצעות ניתוח פולשני, שבו מסירים את מצבורי השומן באזור הבטן עצמה, ונותנים לעור לחזור למצבו הטבעי. מתיחת בטן בחדר הכושר היא אפשרית, אך חייבים לעבוד על זה קשה, ולא רק הפעילות הגופנית היא זו שתיצור את הבטן השטוחה, הבטן המתוחה. אנחנו חייבים להיות מודעים למכלול הדברים והתהליכים שאנו צריכים לשים אליהם לב כדי לקבל את מה שאנחנו מבקשים.

 
מתיחת בטן ותזונה נכונה

מתיחת בטן נועדה בעיקר למי שלא שמו לב במשך זמן רב מה הם אכלו בבית, במסעדות יוקרתיות , ובעוד מקומות בעלי תפריט מפתה במיוחד. עם הזמן התעגלה הבטן, והתווספו להם כל מיני מצבורי שומן שמעטרים את המותניים ואת הכרס. מתיחת בטן היא שלב נכון למי שרוצה לשמור על הבריאות, אך הכל מתחיל בתזונה נכונה. היום אנחנו כבר יודעים לומר לעצמנו שיש לנו אוכל לא בריא ואסור לנו לאכול אותו. מי שחושב על מתיחת בטן, כדאי שיחשוב קודם על מה הוא מכניס לפה. עלינו לעזור לגוף שלנו לקבל את התצורה הבריאה שלו באופן טבעי, ללא כל עזרה פולשנית של ניתוחים, למרות שניתוח כמו מתיחת בטן נחשב לניתוח לא מורכב מדי עם אחוזי הצלחה גבוהים מאוד. בעקבות התזונה הנכונה הגוף יוכל להתרגל לאורח החיים החדש ויתחיל להצר את המקומות שבהם יש לו מצבורי שומן לצד בניית השרירים שנבנה בחדר הכושר.

 
מתיחת בטן ופעילות גופנית

בסופו של דבר אנו צריכים לחשוב על מתיחת בטן כעל פיתרון סופי לבעיית ההשמנה שלנו. גם אם אנחנו אוכלים נכון, לא בטוח שנקבל בטן מתוחה, אלא יש גם לעבוד על הבטן מבחינת פעילות גופנית סדירה. מתיחת בטן על ידי תרגילים היא עניין שיש להשקיע בו את הזמן והמרץ, וחשוב מאוד לבנות תוכנית אימונים מתאימה על מנת שהעבודה על השרירים ועל הגוף בכלל תהיה אופטימאלית. יש לגוף את המגבלות שלו, ולכל גוף שונה המגבלות הללו באות לידי ביטוי בדרכים אחרות.

 
לפעמים הטבע עושה את שלו

נשים במהלך חייהן יולדות מספר פעמים, ועם הזמן התהליך הטבעי משפיע על מראה הבטן שלהן. כמובן שלידת תינוקות היא עניין מדהים לכשעצמו, אך כל אישה צריכה לדעת שהיא גם יכולה להחזיר לעצמה את מראה הבטן השטוחה והמתוחה בעזרת אורח חיים נכון ומתאים לאמא טרייה.