מתיחת בטן או התרחקות ממאפיה.

כלומר, ניתוח מתיחת בטן אינו מתאים לבעלי עודף משקל גדול מאד והוא מיועד בעיקר לאלו הסובלים מהצטברות שומן מיותר ועור עודף באזור הבטן. מדובר כאן על נשים לאחר הריונות, לאנשים שאיבדו כמות גדולה ממשקל גופם ולאוכלוסייה מבוגרת, הסובלת מנזקי ההזדקנות ומאיבוד האלסטיות של העור. מתיחת בטן משמשת להסרת עודפי עור ושומן מהבטן האמצעית והתחתונה, כמו גם מסייעת בחיזוק והידוק דופן הבטן והיא יכולה לשנות באופן דרמטי את מראה הגוף. אומנם חשוב לציין כי לאחר ניתוח מתיחת בטן נשארת על הגוף צלקת, המשתנה בהתאם לנתונים הגנטיים של כל אחד ואחת.

מתיחת בטן או התרחקות ממאפיה
למרות שהשיטה של מתיחת בטן אינה מתאימה לזללנים כרונים ולאוהבי מוצרי מאפיה, אלא מיועדת לבעלי משקל תקין, היא עדיין יכולה להיות יעילה לכל חובבי החטאים המתוקים. הרי אם הינכם שומרים על תזונה מאוזנת ועל משקל גוף אחיד, אך בכל זאת לא מצליחים לעבור מצידו השני של הרחוב עם הקונדיטוריה האהובה, ולא בגלל שהיא נמצאת בבניין עם עבודות בנייה של תמא 38, תוכלו בכל זאת לעבור את הניתוח ולהיראות מושלמים, כאילו הרגע יצאתם ממכון כושר. בעזרת ניתוח מתיחת בטן תוכלו להיראות חטובים גם אם טעמתם קצת מעוגת הקצפת וגם כשמכרתם את המנוי במכון הכושר. אך בקטנה, זוכרים?

מי מתאים לניתוח מתיחת בטן
המועמדים המתאימים ביותר לניתוח מתיחת בטן הם קודם כל נשים וגברים מעל גיל 18 בעלי בריאות תקינה ולא סובלים מהשמנת יתר. עם זאת, לנשים שעוד מתכוונות ללדת מומלץ להמתין עם ביצוע ניתוח מתיחת בטן. הוא גם לא מומלץ למי שעומד לעבור שאיבת שומן או נמצא בהליך של דיאטה. אומנם לשאר האנשים הדואגים למראה שלהם – ניתוח מתיחת בטן חיוני ומומלץ, ומעניק שיפור משמעותי ותוצאות נפלאות לשנים ארוכות, במידה כמובן ושומרים על אורח חיים בריא ותזונה נכונה.

איך מתבצעת מתיחת בטן
ניתוח מתיחת בטן מתבצע בחדר ניתוח מורשה ומוכר על ידי משרד הבריאות. הוא מתבצע בהרדמה כללית באמצעות מומחה בהרדמה ונמשך בין שעה לארבע שעות, תלוי בהיקף העבודה. במהלכו של ניתוח מתיחת בטן מבצע המנתח שני חתכים: חתך אופקי מעל אזור המפשעה וחתך נוסף סביב הטבור, כך שבסופו של דבר מתקבל חתך בצורת V. זה השלב בו המנתח מפריד בין העור לבין פנים הבטן, עד לאזור הצלעות ועד שהוא מצליח לקרב את שרירי הבטן זה לזה. לאחר מכן, המנתח מהדק ותופר אותם ומעליהם מהדק את עור הבטן. לעיתים קורה שיש צורך ביצירת חור טבור חדש.