הגדלת חזה כחלק מהכנה לאירוע

לקראת אירועים חשובים, בין אם מדובר באירועים משפחתיים או אירועים אישיים, נשים רבות בוחרות לעשות שינויים שונים בגופם, כמובן כדי להראות טוב. לצורך כך משקיעים גם סכומים לא מעטים של כסף. יש נשים שירצו שינוי הדרגתי ואיטי כדוגמת דיאטה ועשיית ספורט ויש כאלו שיחליטו על משהו דרמטי כמו הגדלת חזה או מתיחת בטן.

לחלק מאתנו זה עלול להראות מוזר ותמוהה, אולם אם תגלו כמה אחוזים מהנשים עושות זאת אתם דווקא הייתם מופתעים לגלות. בכל מקרה, כל עוד מרגישים עם זה טוב אחר כך ויש את הכסף הדרוש באמת שאין כל סיבה לא לעשות זאת. באופן כללי בעשורים האחרונים הגדלת חזה הפכה להיות יותר ויותר פופולארית בקרב נשים.

סך הכל מדובר בהליך פלסטי שהוא מאוד פופולארי והוא יכול להתאים לכל אישה כמעט עם כל מבנה גוף, בין אם מדובר על מבנה גוף רזה מאוד או מלא מאוד, בשניהן הגדלת חזה יכולה לשפר את המראה ואת ההרגשה של האישה כמובן. בסופו של דבר, רוב הנשים שעוברות הגדלת חזה מדווחות בשביעות רצון על התוצאות.

אז איך בכלל עוברים את זה?

מי שמעוניינת בהגדלת חזה צריכה לפנות לרופא הרלוונטי (לרוב פלסטיקאי) המתמחה בתחום.  ניתן כמובן להתייעץ עם כמה רופאים ולראות מה ההליך שהכי יתאים. כיום הגדלת חזה ניתן לעבור בשתי דרכים עיקריות: על ידי הזרקה וכמובן על ידי השתלה. מדובר בשתי דרכים שונות לגמרי אחת מהשנייה שלכל אחת מן הסתם יש את היתרונות והחסרונות שלה.

לרוב אם יש עניין בהגדלת חזה לטווח זמן קצר יחסית (יכול להיות בין חודשיים לשנה כמעט), הזרקה היא סבירה יותר. חשוב לציין כי להזרקה גם כן יש לא מעט סוגים שונים של חומרים אותם מזריקים והתוצאות משתנות כמובן מחומר לחומר. בסופו של דבר ניתן לקבוע ולהכריע את כל הדברים הללו במהלך הפגישות ייעוץ עם הרופא הרלוונטי.

השיטה של השתלה הינה שיטה שמתאימה לכאלו שרוצות הגדלה לטווח זמן ארוך יותר של כמה שנים טובות. עם זאת, השיטה של השתלה דורשת יותר הכנה ויותר מחשבה מה הכי מתאים עבור האישה. במקרים שכאלו חובה על מי שמעוניינת לעבור השתלה, לגשת למרפאות השונות ולראות במו עיניה ואף לחוש את השתלים השונים.

אם מדובר במישהי לדוגמא שעיסוקה הוא הפקת אירועים והיא רוצה להראות טוב לקראת האירועים שהיא עושה, הזרקה יכולה להיות שיטה מצוינת עבורה. עם זאת, אם היא רוצה להראות טוב לאורך זמן בלי להיות מוטרדת כל הזמן מהמראה דווקא השתלה יכולה להיות שיטה יותר מתאימה.

 האם השתלה או הזרקה הן הדרכים היחידות?

אם מישהי שמעה כי פיצות תורמות להגדלת חזה מדובר באגדה אורבנית בלבד. אל תאמינו לדברים הללו וכדאי לכם להקשיב אך ורק למומחים שכבר יש להם לא מעט ניסיון עם הגדלת חזה. לא מדובר פה במשחק ולכן מי שמחליטה לעבור הגדלת חזה מהר מאוד תבין כי מדובר בשתי שיטות עיקריות בהם עושים שימוש בתחום זה בארץ.