הגדלת חזה, חיטוב הגוף וטיפולי בוטוקס

המראה הפיזי היה מאז ומתמיד היבט חשוב מאוד בחיים של רבים – בין אם מדובר בשחקני קולנוע או באנשים הפשוטים. בתחילה, האנשים היפים גנטית היו אלה שקיבלו את מירב תשומת הלב. עם התפשטות השימוש באיפור, רבים למדו ליצור אשליה של יופי חיצוני, דבר שהפך עד מהרה לפופולרי בעולם האופנה. אך עדיין בני אדם לא יכולים לשנות את המראה החיצוני שלהם לחלוטין בהיבטים מסוימים כמו צבע עור, צורת הגוף, מוצקות העור וכו'. גורמים אלו תלויים בעיקר בגנטיקה. עם ההתקדמות בביוטכנולוגיה ובתחום הניתוחים הקוסמטיים, בני אדם פיתחו שיטות בהן ניתן להשתמש על מנת לשפר את המראה החיצוני ואת היופי שניתן להם מבחינה גנטית.

 

נשים רבות חשות חוסר שביעות רצון בנוגע לגודל, לצורה ולזקיפות של החזה שלהן. חלקן מרגישות כי החזה שלהן רפוי מדי או נפול, בעוד חלקן מרגישות כי החזה שלהן קטן מדי ולא מלא מספיק. כתשובה לכל הבעיות הללו, חברות שונות השיקו חומרים קוסמטיים לשיפור מראה השד כמו קרמים, ג'לים, ותוספים הורמונליים. באמצעות מוצרים אלה קשה מאוד לראות תוצאה באופן מיידי, אבל לאחר שימוש קבוע השינוי הופך ויזואלי. גלולות לשיפור מראה השד הן בעצם תוספים הורמונליים המכילים פיטואסטרוגן. זוהי כנראה השיטה הטובה ביותר לקבל שדיים יפים ומלאים ללא הליך פולשני כמו ניתוח. עם זאת, לא ניתן להתחרות עם ההשפעה המיידית של ניתוח המערב השתלה של שתלי סיליקון. אך עלול הקושי המתעורר במקרה של הגדלת חזה כמו ההתמודדות עם הטראומה, וסיבוכים אחרים אשר עלולים לגרום לצורך לעבור ניתוח פעם נוספת, עלול לגרום לנשים רבות לוותר על האופציה הזו.

 

 

אנשים רבים אשר מאבדים משקל רב בזמן קצר מאוד רוצים עור מוצק יותר ומעוניינים להסיר את השקעים והקמטים שנוצרו בגופם כתוצאה מתהליך ההרזיה. חיטוב הגוף הוא סוג של שיטה כירורגית הכרוכה בהידוק של עור באזור כמו גפיים עליונות, הגב התחתון, הירכיים וכו'. הרופא מחלק את תהליך חיטוב הגוף הכירורגי לכמה טיפולים על פי הצורך של המטופל. פעמים רבות רופאים גם מציעים ניתוחים לשאיבת שומן במקרה של השמנת יתר קיצונית. ניתוח זה, עם זאת, עלול להשאיר סימני צלקת עמוקים. לעיתים לאחר ניתוחים מסוג זה מומלץ ללבוש בגד מיוחד המסייע לרפא את הפצעים ועוזר לעור להפוך מוצק יותר לאחר הניתוח.

הטכנולוגיה עזרה לנו לנצח את הקמטים ואת סימני הזדקנות האחרים. הטכנולוגיה המתפתחת כיום מאפשרת גם להשיג שפתיים מלאות לדוגמא, או לתקן פגמים אחרים מהסוג. אופציה זו נעשתה אפשרית תודות לכניסתם של טיפולי בוטוקס לעולם ההליכים הפלסטיים והקוסמטיים. לאחר התייעצות עם רופא מומחה, ניתן לבחור מתוך מגוון של טיפולי בוטוקס הזמינים לכולם. ההליך כולל הזרקה של חומר המכונה בוטולינום טוקסין בתחומים הרצויים לצורך קבלת התוצאות הרצויות.