ניתוחי חזה בארץ ובחו"ל

הכוונה היא כמובן לא לתרופת הפלא המבטלת את גן החזה הקטן והנפול, אלא בשיטה מהפכנית להשתלת סיליקון בחזה - ניתוחי חזה המעניקה לכל הנשים אפשרות להשיג את חזה חלומותיהן. היום ניתוחי חזה נערכים בכל מקום בעולם, בקרב כל שכבות האוכלוסייה ובקרב כל הגילאים. הסיבה לכך נעוצה כמובן במכשור המתקדם ובהיצע הגבוה בשוק, שהפך את הניתוחים לנגישים לכל כיס. אם בעבר ניתוחי חזה עלו כמו דירה חדשה בקו ראשון לים, היום הם עולים כמו הזמנת שולחן למסעדת יוקרה. אומנם המחיר הסופי של ניתוחי חזה תלוי כמובן במנתח הפלסטי שתבחרו ובסוגי השתלים.

 
ניתוחי חזה – למי מומלץ

ניתוחי חזה מתאימים לכל אחת שלא מרוצה מהחזה הטבעי שלה, הן בשל הרצון לחזה יותר גדול והן בעקבות הזדקנות הטבעית של הגוף. הם גם מתאימים לגברים בעלי חזה גדול המעוניינים להקטינו, לנשים שעברו כריתת שד עקב מחלת הסרטן וכמובן גם לגברים שעברו שינוי מין. עם זאת, לנערות ולנערים עד גיל 18 לא מומלץ לעבור ניתוחי חזה, כיוון שגופם טרם עוצב באופן סופי והפרופורציות שלו עוד עלולות להשתנות. ניתוחי חזה לא מתאימים לנשים בתהליך הריון או טיפולי פוריות, לנשים מניקות ולאנשים חולי סרטן. אך בסופו של דבר, ניתוחי חזה מיועדים לכל החפצים להעלות את ביטחונם האישי, שלדעתם תלוי במראה הגוף.

 
ניתוחי חזה  - מה קורה בארץ

ניתוחי חזה הם הניתוחים הנפוצים ביותר בתחום הרפואה הפלסטית בישראל ובעולם בכלל, והביקושים לא נופלים מאלה שיש לניתוחים כמו החלקת עור הפנים, קטרקט, הסרת משקפיים והקטנת אף. הסיבה לכך היא כי הם מיועדים גם לנשים וגם לגברים, כמו גם מעניקים מענה מצוין לכל השואפים לשלמות. בעבר ניתוחי חזה היו יקרים מאד, תוך שהם עברו את רף החמישים אלף שקל, כאשר היום מדובר במחיר יחסית לא גבוה הנע בין 18 ל- 20 אלף שקל. עם זאת, עדיין לא מדובר בהוצאה קטנה, מה שאומר שכדאי שתשקיעו את כספיכם במקום בטוח ואמין, כלומר אצל מנתח פלסטי מקצועי ובעל מוניטין חיובי.

 
ניתוחי חזה  - אפשר גם בחו"ל

גם בחו"ל, אפילו במדינות קרות בהן אין צורך בביקיני צמוד בתיק, ניתוחי חזה זוכים לביקושים גבוהים. אומנם בין אלפי המנתחים הפלסטיים המובילים בעולם, המנתחים הישראלים נחשבים לשם דבר בתחום. זו הסיבה כי היום יותר ויותר מנתחים מבצעים ניתוחי חזה גם מחוץ לגבולות ישראל. ומי הקליינטים הראשונים שלהם אם לא הישראלים, שאימצו לאחרונה את טרנד של ניתוחי חזה המשולב עם טיול מפנק למזרח אירופה. זה יכול להיות ניתוח במסגרת של טיול מאורגן, הכול כלול, ויכול להיות גם ניתוח במסגרת של טיסות זולות לאירופה באופן עצמאי.