טיפולי הבוטוקס - פלא קוסמטי

מי מאיתנו לא רוצה להיראות יפה? כולנו שואפים להתקרב למודל היופי, ועם השנים הדבר נעשה קשה יותר ויותר. חלקינו מפצים על כך עם איפור, וחלקינו הולכים עם זה רחוק יותר ופונים לעזרה רפואית-קוסמטית, כמו ניתוחים קוסמטיים לשאיבת שומן, ניתוחים לעיצוב הפנים והגוף ועוד ועוד. ובכן, לאילו מבינכם המתמודדים עם בעיות כמו קמטים, ובהינתן שכבר ניסיתם את כל הקרמים האפשריים וגיליתם שזה לא תמיד עוזר, ואינכם מעוניינים לפצוח בתהליכים כירורגיים מסכני חיים, ישנו פתרון מושלם- בוטוקס.

 

מהו בוטוקס

 

הבוטוקוס הוא רעלן טבעי, המיוצר על ידי חיידק בשם קלוסטרידיום בוטוליניום. רעלן זה הנו רעלן קטלני, אך אל דאגה- בתהליך החדרת הבוטוקס נעשה שימוש בכמות כה מזערית של הרעלן, כך שלא נגרם נזק לגוף. הקמטים בפנינו נוצרים עקב שימוש בשרירים היוצרים את קמטי ההבעה. עם השנים קמטים אלו מתקבעים והופכים לבולטים יותר. רעלן זה בעצם משתק את פעולת השרירים בפנים אשר הפעלתם גורמת להופעת הקמטים.

 

כיצד עובד התהליך

 

בתהליך טיפולי בוטוקס, מוזרקת כמות קטנה של הרעלן לשכבה התת עורית. פרוצדורה זו לוקחת בסף הכול כברבע שעה, אינה מערבת הרדמה כללית או מקומית, וניתן לחזור מיד לאחריה לשגרת החיים. לאחר הטיפול תתכן תחושת אי נוחות קלה בשל איבוד השליטה בשרירים המדוברים. את התוצאות ניתן לראות כבר לאחר מספר ימים בודדים, וההשפעה תימשך כשלושה עד חמישה חודשים. טיפול זה הינו תופעה שממש "השתלטה על העולם", הודות לכך שהטיפול כל כך יעיל, מהיר ואפילו לא מאוד יקר.

 

ובכל זאת, גם סיכונים יש

 

עם זאת שהתהליך הינו בטוח ואין סיבה שיגרום לבעיות רפואיות, יש להיזהר ולשים לב להיכן אנו מבצעים את הטיפולים ומיהו הרופא המבצע. כפי שנאמר כבר, בוטוקס הינו רעלן קטלני, שבכמות מספקת יכול לגרום לשיתוק קשה באיבר המוזרק. בדקו לפני הטיפול מיהו הרופא המטפל, חפשו המלצות, דברו עם אנשים שכבר עברו את התהליך- הם יוכלו להמליץ לכם על הטובים ביותר בתחום. שימו לב שחדר הטיפול נראה סניטרי ונקי, בדיוק כמו שחדר ניתוח אמור להראות.