לוח שידורים

ואני מאמין שאם הייתי אומר לה לבחור ביני לבין צפייה בתכנית, רוב הסיכויים שהייתי צריך לאסוף את הדברים שלי ולמצוא מקום לישון בו באותו הלילה, אז כמו ילד טוב הלכתי למחשב וחיפשתי בשבילה את השעה המדויקת שבה נצטרך לשבת מול הטלוויזיה ולספוג את המידע הנחות שיוקרן מולנו.

 

הכל התחיל בגלל לוח שידורים אבוד

 

אז נכנסתי לאינטרנט, גלשתי לאתר שאמור להיות בו לוח שידורים ואז זה היכה בי, אני לא אוהב אותה יותר. אני לא יכול לכתוב שלא צפיתי את זה. ההכרה הזו חלחלה אליי כמו נחש גמלוני במיוחד, כמו מישהו שרוצה לתקוף אותך מאחור אבל אתה יכול לשמוע כל צעד שלו, כל נשימה. אבל נתתי לזה להכות בי כי כל הזמן סירבתי להאמין. חייתי בעולם של פנטזיה. עדיין נמשכתי אליה, אבל זו לא חכמה כי אני נמשך גם לבחורות שאני אפילו לא מכיר, אז זה לא אומר כלום. נראה שזה אפילו לא הזמן, זה פשוט שהיא כבר לא עושה לי את זה ואולי אפילו קצת דוחה אותי.

 

ההבנה

 

ישבתי מול המחשב וניסיתי להבין איך יצא שאני יושב ומחפש לוח שידורים כדי לצפות בתכנית שאני בכלל לא סובל? משם הפלגתי במחשבות וניסיתי להבין איך זה שאני חי בדירה שאני מתעב, למה אני לובש בגדים שהיא קנתה לי אפילו שהם לא נוחים לי ולמה אני צריך להקשיב לכל הסיפורים שלה שאף פעם לא מעניינים אותי. כדי לקצר, אכתוב רק שבסופו של עניין תהיתי ביני לבין עצמי איך זה הגיוני שאני חי עם אישה שאני פשוט לא אוהב.

והבטתי במסך של המחשב וניסיתי לקרוא את האותיות הקטנות שעל המסך, אבל הראייה שלי נהייתה מטושטשת. ניסיתי לקום, אבל נשמטתי חזרה למושב. בסופו של דבר היא התחילה להתעצבן ושאלה אותי מה קורה עם התכנית ובאיזו שעה היא משודרת ואני עניתי בקול חלש שאין לי מושג. היא הביטה בי מופתעת ואמרתי לה שאני צריך להגיד לה משהו. היא התיישבה מולי והתחלנו לדבר.

 

ורק רציתי שהיא תשנא אותי ותיתן לי ללכת

 

אחרי תשע שעות של שיחה הצלחתי להסביר לה למה אני לא רוצה להמשיך להיות איתה בקשר רומנטי, למה כל העניין היה טעות מראשיתו ולמה אני לא יכול לחיות בדירה הזאת יותר. אני חושב שהצלחתי לעשות את זה תוך שימוש מינימאלי במילים קשות מדי, למרות שלכו תדעו מה באמת נאמר שם, שנינו היינו כבר אחרי שני בקבוקי יין לקראת סוף השיחה. דבר אחד בטוח, היא לקחה את זה הרבה פחות קשה ממה שחשבתי, הבעיה היא שהיא לא שמה לב שבגלל השיחה איתי היא הפסידה את התכנית שלה. כשהיא קלטה את זה השמש כבר התחילה לעלות. לוח שידורים כבר לא היה עוזר כאן. היא שונאת אותי לנצח. ואני אומר, איזה יופי, חבל שזה לקח כל כך הרבה זמן.