ניצבים לפרסומות

כבר שנים רבות שאנו חשופים מדי יום לפרסומות בערוצים המסחריים, כשפורץ הדרך היה ערוץ 2. מה הן בעצם אותן פרסומות? ניתן להגדיר אותן כסרטונים קצרים או קטעי מעבר שנועדו להציג בפנינו מוצר חדש כזה או אחר, ובשנים האחרונות מגוון המוצרים שמציגים סרטונים מקדמי מכירות אלה רק הולך ומתרחב. כמעט ואין אדם עם טלוויזיה פועלת בביתו שלא יודע אילו פרסומות עשו לאחרונה מפורסמות כמו בר רפאלי או יעל בר זוהר. הפרסומות מגיעות לכל מקום ולכל אחת כמעט כוכב משלה. במיוחד בתקופה האחרונה, נראה כי כולם רוצים לקחת חלק בתעשייה הזו, תעשיית הסרטים הקלה ביותר.. במקביל, נראה כי זרם חדש של פרסומות שוצף במסדרונות מוחותיהם הקודחים של המפיקים הנלהבים - פרסומות רבות משתתפים.

פרסומות רבות משתתפים

אין פרסומות בלי ניצבים. וכך, נלהבים לא פחות מהמפיקים, מאות אנשים הרוצים להיות ניצבים פוקדים משרדי ליהוק באשר הם כדי לנסות את מזלם מול המצלמה. פרסומות רבות משתתפים מאפשרות לכל אותם ניצבים בפוטנציה לממש חלום, לצאת מהשגרה ולצפות בעצמם מחייכים בפריים מאחורי או לצד הכוכב התורן. רבים מאותם אנשים המבקשים להיות ניצבים מקווים שיום אחד גם הם יצטרכו לקום מוקדם, להגיע ללוקיישן עם כוס קפה חם ולחכות עד שתשמע הקריאה, עד שיצלצלו הפעמונים בשבילם. או אז יגיד להם הבמאי איפה לעמוד ומה לעשות כשהמצלמה תחלוף על פניהם, ולא יהיה אכפת להם לחזור על הטייק כמה שצריך, מאחר ועצם ההשתתפות בהפקה גדולה ומושקעת מסבה להם עונג. פרסומת, כידוע, נועדה בראש ובראשונה למכור דבר מה, אך עבור ניצבי פרסומות רבים מדובר בהזדמנות להפיח חיים בעולמם, להיחשף לתעשיית הטלוויזיה הגדולה, זו שנראית כה מורכבת וכה ענפה מבעד למסך הפלזמה הדק. בד בבד וחשוב לא פחות, אין הם נדרשים להשקיע את כל כולם בהשתתפות כניצבים בהפקה שכזו. זאת, בניגוד לכוכבים המפורסמים שחייהם סובבים סביב החשיפה היומיומית כמעט לעין הציבור על המרקע ומחוצה לו, לטוב ולרע. ניצבים פשוט מגיעים לאתר הצילומים, נהנים מהנוף (שכולל לא מעט בחורות יפות וגברים חטובים), אוכלים ושותים עם עוד אנשים מעניינים שלא היו פוגשים בשום מסגרת אחרת, וחוזרים לביתם שמחים וטובי לב אחרי שעדשת המצלמה פיזרה עליהם אבקת כוכבים בדיוק במידה הנכונה.

פרסומות וניצבים זה תמיד ביחד

ככל שגובר הצורך בפרסומות מושקעות, כן עולה הביקוש לניצבים. גם כניצבים, פרושות בפניכם עשרות דרכים להביא את עצמכם לידי ביטוי וגם לקבל את מנת החשיפה הנדרשת בכדי להאכיל את חיידק הבמה המנקר בכם. עבודה כניצבי פרסומות אולי לא תסלול עבורכם את הדרך להיות סלבס, אך הן בהחלט יספקו לכם חוויה שאין דומה לה. הניצבים יכולים להמשיך בחייהם ולהגניב חיוך שובב כל אימת שהפרסומת שבה לקחו חלק פעיל משודרת, לומר לעצמם ולקרוביהם "כן, זה אני. וואו, היה מזה כיף לעבור את החוויה הזו!"