highway-שיעורים פרטיים

HighWay מתמחה בתחום ההוראה הפרטית ומעניקה שיעורים פרטיים במגוון מקצועות לימוד. השיעורים הפרטיים ניתנים לתלמידי כיתות א עד י”ב, למשתחררים משלימי בגרות, לתלמידי מכינה אוניברסיטאית ולמבוגרים. המורים הפרטיים המלמדים מתמחים במקצועות הלימוד, בעלי גישה חיובית, ראש צעיר ובעלי ניסיון רב בחינוך ילדים. צוות המורים מורכב מסטודנטים מעולים, אקדמאים ומורים מוסמכים. כל המורים עוברים תהליך מיון והכשרה טרם הלימוד בכדי ליצור התאמה אופטימלית בין המורה, התלמיד ושיטת הלימוד.

M45 לימודי קורסים באינטרנט

לימוד אמיתי מתחיל בצבירת ניסיון מעשי. הניסיון שלנו מוכיח שכל אחד יכול. ב M45 אנחנו מלמדים קורסים מתחומי הניהול העסקי, שיווק, שיווק באינטרנט, ניהול כספים,מודעות אישית ועוד. הגישה שלנו להכשרה הינה פרקטית, מעשית ומחולקת למסלולים ורמות.

אימון אישי

אימון אישי יכול למלא חללים גדולים שנוצרים בחיים.

בהצדעה לימודים

בהצדעה לימודים פורטל הלימודים לחיילים משוחררים.באתר תוכלו למצוא מידע על מגוון מסלולי לימודים ומועדי ימים פתוחים מתקיימים במוסדות הלימוד השונים.

בהצדעה לימודים - פסיכומטרי

בהצדעה לימודים פורטל הלימודים לחיילים משוחררים.באתר תוכלו למצוא מידע על מגוון מסלולי לימודים,ימים פתוחים, לימודי תעודה, אוניברסטאות ומכללות.

גומא

במהלך הקורס יפגשו המשתתפים את עולם האימון, ילמדו את העקרונות המנחים שלו, את הראציונל המוביל ואת תפיסת העולם עליה הוא מושתת. בנוסף, משתתפי קורס אימון אישי לימודים בסיסיים ירכשו את השפה, יתנסוי במיומנויות האימון האישי ויכירו שיטות עבודה מרכזיות כגון: גיבוש חזון אישי, בניית תוכנית פעולה ומימושה.

גומא - אימון אישי

דאבל צ'ק יעוץ עסקי

חברת ייעוץ עסקי וליווי עסקי. נמצאת ברחוב יגאל אלון בתל אביב ומספקת שירותי יעוץ עסקי בכל רחבי הארץ. האתר מתאר את כל שירותי החברה ופרטי יצירת הקשר.

האדומים

חזון העמותה הינו להבטיח כי המועדון יפעל בסטנדרטים של שקיפות, ניהול תקין ושמירה על צביון המועדון תוך מעורבות קהל האוהדים, וזאת על ידי רכישת אחוזי בעלות ניכרים במועדון 'הפועל תל אביב'. עמותת 'האדומים' תבטיח את מעורבותם וייצוגם של האוהדים בדירקטוריון המועדון וכן הטלת זכויות וטו על נושאים מהותיים עבור קהל אוהדי הקבוצה: כגון: צבע, סמל, מגרש ביתי וזהות בעל השליטה במועדון. 

המרכז ללימודים אקדמיים

המרכז ללימודים אקדמיים באור יהודה - קריירה לפני הכל! לימודים לתואר ראשון ותואר שני במקצועות מנהל עסקים, פסיכולוגיה, חינוך ועוד. לימודים המשלבים ידע תיאורטי וכלים מעשיים להשתלבות מוצלחת בתעשייה

טלי ספורט

אצל חברת טלי ספורט תוכלו למצוא את כל אביזרי הלימוד שחייה ומשחקי מים שתרצו. המוצרים איכותיים ובשיא הטכנולוגיה. טלי ספורט מספקת את כל הציוד הנלווה לבריכה חוץ מהמים...

כרמית אלון - אימון אישי הדרכת הורים

האתר של כרמית מרכז מידע, טיפים וכלים מעשיים למבוגרים, הורים ומחנכים בנושא אימון אישי, הדרכת הורים, ייעוץ חינוכי, התפתחות הילד והוראה מתקנת לגיל הרך.

לימוד אנגלית לילדים

המורה סיון מעבירה את השיעורים עם הרבה סבלנות ואהבה. הילדים מגיעים לחוג אחרי יום שלם של לימודים בבית הספר ולכן יש חשיבות לאלמנט החוויתי בחוג על מנת שהילדים לא יתעייפו ויתייחסו לחוג כאל "עוד שיעור". הילדים לומדים אתהשפה בצורה יסודית והדרגתית והמורה סיון דואגת שכל ילד יבין כראוי את החומר הנלמד. השקעה בלימוד אנגלית לילדים קטנים וגדולים כאחד הינה חיונית וההורים צריכים להיות מודעים לה ולתת לה עדיפות עליונה.

מדיקל דוקטור

למכינה קשרים הדוקים עם מסלולי רפואה באוניברסיטאות מובילות בצ'כיה, איטליה, הונגריה, רומניה ועוד. באתר תוכלו למצוא מידע על לימודי רפואה בחו"ל ועל המורים והתכנים במכינה.

מרכז אורן

המרכז מציע אימון אישי בליווי מאמנת אישית,המתמחה בגיל ההתבגרות. בתהליך האימון רוכשים המתבגרים כלים להתמודדות עם קונפליקטים וסכסוכים,ניהול עצמי,לחץ וחרדת בחינות,אהבה ראשונה ומיניות,זהות עצמית:אני מול החבר'ה, תוך פיתוח מודעות עצמית מחויבות ואחריות אישית וחיזוק הערכה עצמית וביטחון עצמי. לצד האימון האישי,ההורים מקבלים ייעוץ והדרכה כדי לשפר את התקשורת הבין אישית עם המתבגר ולחזק את הסמכות ההורית,במידת הצורך במהלך התהליך נקבעת מטרה שאותה מקדם המתאמן,בעזרת הכישורים והיכולות שאותם מפתח עם המאמנת האישית. התהליך מתקיים באוירה תומכת ומאפשרת ומתבסס על בניית אמון בין המאמנת למתבגר. 

עם ישראל אחד

עמותה המעבירה סיורים ופעילויות לחט"ב ותיכוניים בנושאים שונים כגון: סיור סליחות, זהות יהודית, פייסבוק, חגים ועוד יש אפשרות להיכנס לאתר להתרשמות

פורטל הלימודים ToStudy

ToStudy הינו פורטל לימודים ייחודי המשמש כגשר בין כל מוסדות הלימוד המובילים בארץ ובעולם לבין אלו המתעניינים בלימודים.

פורטל לימודי מחשבים

פורטל לימודי מחשבים מביא לכם מידע ופרטים על כל מסלולי הלימוד המשתלמים ומהתאימים לכם בתחום המחשוב, האינטרנט והתכנות

פורטל לימודי שוק ההון

פורטל לימודי שוק ההון מביא לכם את כל מסלולי הלימוד והמידע על המכללות הטובות ביותר ללימוד בורסה, שוק ההון, מסחר ומניות

פורטל לימודים - ToStudy

מעוניין להתחיל ללמוד משהו חדש?

 מאפשר לך למצוא את המוסד הלימודי המתאים ביותר עבורך. בחר באמצעות מנוע החיפוש שלפניך את המוסד הלימודי בו אתה חולם ללמוד, השאר את פרטיך במקום המתאים לכך ונציגי המוסד יחזרו אליך בהקדם עם פרטי תוכנית הלימוד בליווי הצעת מחיר מפתה!

 


קוד המנצח - קואצינג

ליצור את החיים והסביבה שלך בכל מקום - ובכל מצב! להפוך לאדם מנצח ולהגיע לתוצאות יוצאות דופן כדרך חיים! התהליך השלם והמקיף ליצירת החיים שאתם רוצים לעצמכם. העקרונות, החוקים, הנוסחאות והכלים שיאפשרו לכם ליצור פריצות דרך משמעותיות בכל תחום בחייכם. כל אלה עובדו, הוכנו ויוגשו לכם במהלך סדנה ייחודית מלאת השראה ואנרגיה של 3 ימים.