אקסלנט ייעוץ אסטרטגי ופיתוח עסקי

אקסלנט ייעוץ אסטרטגי ופיתוח עסקי מתמחה בבנייה ויישום מטרות אסטרטגיות של חברות בצמיחה. אנו נדאג כי הלקוח יעמוד במטרות העסקיות ויגיע לצמיחה על ידי בנייה ויישום תוכנית אסטרטגית, זיהוי וסיוע במציאת שת"פ אסטרטגי, הגדרת מנועי צמיחה, הגדרת לקוחות אסטרטגיים, ייעוץ בנושא העצמה אישית וארגונית. 

ביטוח דירה

חברת הביטוח 9000000 מציעה מחירים אטרקטיבים לביטוח דירה, ביטוחי רכב ומשכנתא.


ביטוח רכב

יהושע סדן - שמאי רכוש ונזקים

יהושע סדן הינו שמאי רכוש ושמאי נזקים למעלה מ-30 שנה. מומחה בהערכת נזקים: הערכת נזקי מים (רטיבות, נזקי צנרת וכדומה), הערכת נזקי אש, ליקויי בניה ונזקים תוצאתיים.
כמו כן, המשרד עוסק בשמאות מקרקעין: הערכת נכסים, הפחתת מיסים והיטלים, חישוב ירידת ערך ויעוץ בנושא פינוי-בינוי ותמ"א 38.

משכנתא

משכנתא – היכנס לאתר בו תוכל למצוא מידע על משכנתא ,מאמרים העוסקים בנושא וטיפים שימושיים ללווי המשכנתא. כמו כן הצעות מחיר לכל המעוניין במשכנתא.

משכנתא

מדריך משכנתא מספק מידע מורחב על משכנתא. קיימים הסברים על מסלולי משכנתא, השווואת משכנתאות, מדיע על הגופים הבנקאיים שמציעים משכנתא ופורום שאלות ותשובות על משכנתא

פספורטקארד

 בעולם של היום אנשים רוצים לקבל את השירות הטוב ביותר, במהירות הגבוהה ביותר ובדרך הקלה ביותר. כאשר מדובר בעולם הביטוח, מקבלת עובדה זו משנה תוקף, על כן הקמנו את PassportCardTMהכרטיס המגנטי לביטוח נסיעות.

צוות קוואטרו סוכנות לביטוח

סוכנות לביטוח צוות קוואטרו מתמחה בניהול הסדרים פנסיונים ופיננסים לעסקים ולפרטיים ודוגלת במתן יחס אישי וליווי צמוד ומקצועי לכלל לקוחותיה. הסוכנות פועלת מול גופים פיננסים ומול חברות ביטוח שונות בארץ על מנת לספק מגוון אפשרויות לבחירת הלקוחות ולנוחיותם.